La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

2

Jednak gameplay PESa potrafi być genialny. Pierwsza runda PK gram solidnie wzmocnionym beniaminkiem CE Sabadell, przyjeżdża słabsze jeśli chodzi o skład Leganes myśle sobie pyknie się ich łatwo po 4-1 z Valencią.
Taki wał, grali takim szalonym pressingiem że Bayern by się zawstydził, moi zawodnicy się gubili, wolno reagowali i dostałem gola po 15 minutach.
Ratowałem się 5 zmianami ale mimo wszystko nie odmieniłem już wyniku.
Cały mecz szalony mimo że tylko 1-0 a mogłoby być 5-5.
No i ten niewykorzystany wolny z 20 metra w 90 minucie. Ktoś mniej spokojny rozwaliłby pada.
Tak to ja dzwonie.

2

@don'T.R.I.P.e odpal se fife na ultimate to też cię leganes nakopie ;x

1

@Transu96 Nie umiem grać w Fife, dziwna to jest gra dla mnie.

1

@don'T.R.I.P.e Gram w Fifę 21i ćwierćfinał mam niedokończony jeszcze w LM, ale do rzeczy, gram Podbeskidziem z Bayernem, muszę odrobić 1-0, a moi marnują co chwilę dobre okazje... W pierwszym było podobnie, pad został uderzony parę razy, ale wciaż cały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?