- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
8
Ciężko winić Koemana za to że Memphis ma dwie sytuacje 200% a i tak je partoli w sposób wzorowy.Wiadomo że to przeciętny trenejro ale jak takie coś się marnuje to ciężko o czymkolwiek myśleć.
4
@Encore tu nie chodzi o same wyniki, zobacz jak ta drużyna gra, nie prezentuje zadnego stylu, zawodnicy fizycznie wyglądają fatalnie
2
@Xxxbarca4ever Chodzi mi o ten konkretny wczorajszy mecz
1
@Encore i co jakbyśmy strzelili i wygrali.? Tylko przedłużyli byśmy byt tej miernoty na ławce z którym njic nie wygramy a nawet nie zrobimy kroka do przodu
2
@Encore Ale my gramy taką kaszane od meczu z Sociedad.
2
@Xxxbarca4ever @Coutinho007 Tylko teraz trochę zrobiła się narracja że winny tylko trener a zawodnicy święci i nic nie można dotknąć
0
@Encore a kto prowadzi treningi i narzuca jak mają grać, kto wymaga takich a nie innych zachować oraz kto układa skład? No właśnie więc i ta osoba ponosi odpowiedzialnośc
0
@Encore To jakim cudem Barcelona to miejsce, które przemiela każdego zawodnika w ostatnich latach, który był crackiem w swoim poprzednim klubie i ten dostsowuje się do tego szamba i znika? Sytuacja jak z nowym TV na melinie, który podlączony pod kradziony prąd znika wśrod tego syfu, ktory tam panuje.
0
@Xxxbarca4ever @Coutinho007 Ale to wszystko prawda co mówicie.Trener jest jakby to powiedzieć hmm niskiej jakości ale mówmy otwarcie że zawodnicy indywidualnie grają totalną padake.
1
@Encore ile nasi zawodnicy partolili sytuacji za Pepa, a jaka gra była piękna i wynik często też oscylował w okolicach manity. Były oczywiście wyjątki, że totalnie nic nie chciało wpaść, ale do takich spotkań wraca się z przyjemnością, wkur...nym ale z przyjemnością. Wyobrażasz sobie wrócić jeszcze raz chociażby do skrótu takiego spotkania jak wczoraj?
0
@Gaucho Cóż zrobić.Jest jak jest xD
0
@Encore mi kiedyś trener tłumaczył tak : jakie treningi taki i mecz i coś w tym jest najwidoczniej skoro drużyna tak wygląda
0
@Encore No ja nie wiem, Memphis i Frenkenkie w repce Cracki, to samo Pedri, Busi czy Alba, nawet Destinho pokazuje się w repce USA fajnie a u nas? U nas to wygląda tak jakby kosmici z kosmicznego meczu odebrali im talent kiedy zakładają koszulkę Barcelony przypadek?
0
@Xxxbarca4ever Nie wiem ale kiepsko to wygląda.Araujo i Marek jedynie trzymają poziom.Reszta pod kreską.
0
@Coutinho007 Ale właśnie ten sam Memphis i FDJ byli crackami w repce u Koemana xD
1
@Encore No to chyba faktycznie kosmici im talent zabierają kiedy ci ubierają na siebie koszulki Fc Barcelony. To jest magiczne miejsce, tu nie ważne jak dobry zawodnik przyjdzie to z miejsca stanie się średniakiem.
1
@Encore ale to że Cadiz też miało setki to już nie napiszesz?
0
@tbas No ta ale ja nie o tym xD.
0
@Coutinho007 Nie wiem ale dziwne to wszystko.Zobaczymy co będzie dalej.Los Koemana i tak jest raczej przesądzony.Daje max 2-3 tyg.