La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 512 Culés

3

No to w półfinale tenisowego turnieju będziemy mieć rewanż za French Open - Świątek vs Sakkari. Będzie ciekawie.

0

@Pawlak1992 Abnie us open

0

@liberos35 Że co?

0

@Pawlak1992 no pytam czy nie grała z sakari w US open

0

@Pawlak1992 sprawdziłem jednak french open

0

@liberos35 To jak pytasz, to pisz po polsku, a nie jakieś "Abnie" i jeszcze brak pytajnika na końcu.

0

@Pawlak1992 naprawdę tak ograniczony jesteś ze,nie cyknales że "b" się w wcisnęło zamiast spacji?czy tak tylko się p...sz?miłego dnia

0

@liberos35 Ty sam jesteś ograniczony i jesteś tak tępy, że nie zauważyłeś, że komentarz ma możliwość edycji, dzięki której mogłeś to poprawić. I nawet dzieci w podstawówce wiedzą, że jak się zadaje pytanie, to się daje pytajnik na końcu. Skoro ty nawet takich podstaw nie rozumiesz, to powinieneś wrócić nie do podstawówki, tylko aż do przedszkola. Skompromitowałeś się i jeszcze mi próbujesz wmówić, że to ja jestem ograniczony, bo nie zrozumiałem twojego bluzgu. Na twoim miejscu od razu bym usunął tamten komentarz lub go edytował, bo to źle o tobie świadczy, chyba że jesteś tak głupi że nawet tego nie potrafisz zrobić.

0

@Pawlak1992 matko jaki rynsztok XD

0

@liberos35 W końcu się do tego przyznałeś. Brawo, najważniejsze to zrozumieć swoje błędy. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?