- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1774 Culés
2
Szkoda, że Koeman pomimo tych braków kadrowych nie próbował 4-4-2. Depay+Luuk z przodu mimo wszystko, w środku mógł postawić Pedriego, Roberto, Frenkiego, Busiego lub kogoś innego, teraz też, Cou wrócił, to mógł na niego postawić. Ma parę ciekawych opcji, zawsze Demir, czy Gavi mogą zagrać, co będzie plusem, bo będą mocno zwolnieni z zadań defensywnych i będą mogli grać odważniej. Nawet z GRiezmann'em mógł próbować tego. Nie masz skrzydeł, to nie rób na siłę z piłkarzy lepiej czujących się w środkowych strefach blisko bramki skrzydłowych (Depay, Griezz, Roberto, Coutinho), tylko wymyśl coś innego.
0
@Rewolucja123
A kto na skrzydłach przepraszam bardzo? Cou, który ledwo wrócił i któryś z dwójki kontuzjowanych Dembele/Fati?
5
@Rewolucja123 4-4-2 w tym momencie powinno być grane cały czas kompletnie nie rozumiem czemu on tego nie gra. Pomoc ma zdrową praktycznie całą ma tego De Jonga + Depaya którzy grali już razem nie raz to niech ich wystawi na przód i niech próbują a chłop na siłe pcha to 4-3-3 albo 3-5-2 no ale jak się jest takim betonem który wszystko wie najlepiej i nie przyznaje się do błędu to nie przekonasz.
2
@Ronmes Boczni obrońcy. 4-4-2 można zagrać w rombie/diamencie tworząc dużo trójkątów dzięki temu.
0
@Rewolucja123
Czyli sugerujesz, że Alba miałby być wahadłowym przy 2 środkowych obrońcach i biegać od bramki do bramki? :o
1
@Rewolucja123 To i tak by nic nie dało
0
@Encore Dało, lepiej by wykorzystał potencjał piłkarzy. Zwłaszcza wzmocniłby też środek pola.
1
@Rewolucja123 Pan trener Ernesto Valverde z ta kadra by sie bil o mistrza, uzywajac wlasnie tego 4-4-2
1
@Rewolucja123 My po prostu musimy gubic punkty. Takie przeznaczenie.
0
@Rewolucja123 mamy za słabych laterali na 4-4-2.
1
@Rewolucja123 Od dłuższego czasu powtarzam, że gra 3 w środku to dla obecnej Barcy samobójstwo, bo każda kontra rywala, to sytuacja bramkowa.
0
@norbi77 Nie tyle co kontra, co albo boczne strefy są słabo kryte, albo środek pola. NIe potrafimy sie bronić w tym ustawieniu, a zwłaszcza, gdy rywal gra skrzydłami.
2
@Rewolucja123 Valverde tym zdobywał punkty...zagęszczeniem środka. Przecież on rzadko grał 4-3-3. Dopiero zaczął jak Dembele sie wykurował na dłuższy czas.