La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

2

Sędziowanie w Hiszpanii w pigułce. Jest po prostu beznadziejne dla wszystkich - nie na korzyść Realu. Gość specjalnie z impetem kopnął Viniciusa na wysokości kolana i nie dostał za to kartki, a sędzia był blisko.

1

@Oskar00 smuteczek :( wina sędziego...

Komentarz usunięty

1

@Oskar00 Nie jesteś u siebie w domu. Przykro mi :(

1

@Kapitan hawk Tak się składa, że jestem ale ojejku nie jestem zaślepiony :(

0

@Oskar00 Czyli w domu też się tak odzywasz do innych. Chciałem się upewnić. Też nie jestem zaślepiony. Widzę pełno HD i podszywek na tej stronie, gdy gra Real.

1

@Kapitan hawk No to zauważ, że jestem aktywny tutaj na stronce nie tylko na meczach Realu. Codziennie coś piszę, dużo na temat Barcy i Realu jako największym rywalu. Po prostu irytuje mnie narracja, że Real jest windowany przez sędziów, bo tak nie jest. Sędziowie są po prostu w tej lidze beznadziejni i to wszystko, raz dadzą jednym, a raz drugim. Najwięcej pomyłek jest na korzyść/niekorzyść najlepszych, bo oni mają najwięcej sytuacji - tyle.

0

@Oskar00 dziwne, bo pamiętam jak Barca miała najwięcej karnych i nie było takiej retoryki, że kreują najwięcej takich sytuacji...
Ale jak chodzi o Real, to nagle wzburzenie

1

@Kapitan hawk A czy na stronie Barcy trzeba się przekrzykiwać z tym, że należy się karny? No chyba nie, raczej jak pojawi się biały to zaraz jest dużo osób wyjaśniających go. A tutaj narracja, że Real jest "klubem błogosławionym" się pojawia i bronią jej w większości kibice białych, ale jest też kilku użytkowników ewidentnie pro-katalońskich, którzy mają z tego bekę, albo uświadamiają innym, że nie jest. Ja do niej należę, bo Real nie należy do klubu, których nie lubię. Są takie tylko dwa: PSG i City, całą resztę przynajmniej szanuję. Tyle ode mnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?