La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

3

Sporo osób liczyło na to, że jednak Cou się odblokuje, że przypomni sobie jak dobrze potrafi grać w piłkę, ale jak na razie nic z tego. Nie skreślałbym go całkowicie jeszcze, bo po tak długiej przerwie ciężko wejść od razu na wysoki poziom, jednak liczę chyba na to, że już w styczniu ktoś go od nas kupi/wypożyczy, bo chłopak już raczej w barwach Barcy się nie odblokuje, a jego wysoka pensja mocno nam ciąży.


7

@Pilka_jest_okragla ileż można czekać bez przesady, mam nadzieje, że to jego ostatni sezon w Barcelonie

0

@Pilka_jest_okragla Mecz z Bayernem to najlepszy występ Cou w tym sezonie, potem powrót do normalności.

3

@Pilka_jest_okragla Koleś jest zwykłym średniakiem, co pokazał i u nas i w BM, do tego wieczne kontuzje, zarobki z kosmosu. Nie powinno go tu być rok temu, niestety Ronald zdecydował inaczej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?