- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1325 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1325 Culés
8
Myślę że nawet jeśli dzisiaj wygrają z tym Levante i cudem ugrają z Benficą to i tak to nie będzie miało znaczenia i nowy trener przyjdzie po przerwie reprezentacyjnej. Nie wierzę że Laporta jest tak głupi i ślepy nie widząc że zespół cofa się w rozwoju każdy nawet nie oglądający piłki nożnej na codzień powiedziałby że ta drużyna nie ma nic do zaoferowania taktycznie.
0
@Emhyr kiedy jest następna przerwa na reprezentacje?
5
@Kgorecki2500 a nie jeszcze Atletico przed przerwą :O no to mnie zaskoczyli teraz
0
@Emhyr
Taa lapcio najpierw osłabił drużyne przed sezonem teraz ma miec pretensje do trenera za wyniki to jest dopiero szczyt głupoty.
11
@MarioVeB! Czym osłabił? Odejściem Griezmanna? xD Zobacz sobie jakim składem Valverde wygrał z Interem rok temu i nie mów mi że Koeman ma słabą kadrę.
1
@Emhyr Przy tylu kontuzjach w ataku nie pozbywa sie 2 najlepszego strzelca ubiegłego sezonu za pięć dwunasta. Do tego najlepszego piłkarza w historii .Gdy całe wakcje wyciera sobie nim gębę ,że na pewno zostanie.. Nie dajac następcy.
Głupota laporty nie zna granic.
9
@MarioVeB! 7 meczów 0 goli 0 asyst fantastyczny zawodnik z tego Griezmanna przy Messim to i by Choupo Moting strzelał :)
0
@Emhyr a słyszałeś kiedyś o Messim? :]
2
@MarioVeB! Tak. A może Messiego faktycznie nie dało się zatrzymać? Szczególnie, że były problemy z zarejestrowaniem Depaya? Mogło tak być?
6
@MarioVeB! Drugi najlepszy strzelec już pokazał na co go stać na początku jak i teraz w Atletico XDDD. Gdyby nie Messi to chłop nie miałby nawet 10 bramek.
0
@Emhyr Co ty znowu bredzisz?
1
@MarioVeB! widać nie tylko ja tak sądzę jeśli kolega wyżej pisze to samo.
0
@arasz1819 Messiego nie traktuje jako osłabienie z winy Laporty bo najwidoczniej zostać nie mógł
0
@Emhyr a jakie to ma znaczenie z czyjej winy? Tez uważam, że nie mógł. Ale jesteśmy bez niego jak.pijane dzieci we mgle i to się długo nie zmieni. Wymagania powinny być dostosowane pod to.
0
@arasz1819 Nawiązywałem do wypowiedzi Mario że Laporta osłabił drużynę przed sezonem a teraz pretensje do trenera. Z tej kadry można wycisnąć 300% więcej niż teraz tylko nie z takim trenerem jak Koeman.
0
@Emhyr nawet nie będę pytal jak to wyliczełeś. Rozumiem, że to wyciśnięcie to można z miejsca od razu, tak? Wpada nowy gość i nakutaszamy 300% lepiej? Bo Koemanowi daleś 6 meczów po Messim.
0
@arasz1819 To powiedz mi co się zmieniło w Realu kadrowo że różnica po 6 kolejkach między Zidanem a Ancelottim wynosiła 15 bramek?
0
@Emhyr to, ze nie odszedł od nich nikt na kim opierała się gra ostatnie 15 lat.