La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1325 Culés

konto usunięte

8

Myślę że nawet jeśli dzisiaj wygrają z tym Levante i cudem ugrają z Benficą to i tak to nie będzie miało znaczenia i nowy trener przyjdzie po przerwie reprezentacyjnej. Nie wierzę że Laporta jest tak głupi i ślepy nie widząc że zespół cofa się w rozwoju każdy nawet nie oglądający piłki nożnej na codzień powiedziałby że ta drużyna nie ma nic do zaoferowania taktycznie.

0

@Emhyr kiedy jest następna przerwa na reprezentacje?

konto usunięte

5

@Kgorecki2500 a nie jeszcze Atletico przed przerwą :O no to mnie zaskoczyli teraz

konto usunięte

0

@Emhyr
Taa lapcio najpierw osłabił drużyne przed sezonem teraz ma miec pretensje do trenera za wyniki to jest dopiero szczyt głupoty.

konto usunięte

11

@MarioVeB! Czym osłabił? Odejściem Griezmanna? xD Zobacz sobie jakim składem Valverde wygrał z Interem rok temu i nie mów mi że Koeman ma słabą kadrę.

konto usunięte

1

@Emhyr Przy tylu kontuzjach w ataku nie pozbywa sie 2 najlepszego strzelca ubiegłego sezonu za pięć dwunasta. Do tego najlepszego piłkarza w historii .Gdy całe wakcje wyciera sobie nim gębę ,że na pewno zostanie.. Nie dajac następcy.
Głupota laporty nie zna granic.

konto usunięte

9

@MarioVeB! 7 meczów 0 goli 0 asyst fantastyczny zawodnik z tego Griezmanna przy Messim to i by Choupo Moting strzelał :)

0

@Emhyr a słyszałeś kiedyś o Messim? :]

2

@MarioVeB! Tak. A może Messiego faktycznie nie dało się zatrzymać? Szczególnie, że były problemy z zarejestrowaniem Depaya? Mogło tak być?

6

@MarioVeB! Drugi najlepszy strzelec już pokazał na co go stać na początku jak i teraz w Atletico XDDD. Gdyby nie Messi to chłop nie miałby nawet 10 bramek.

konto usunięte

0

@Emhyr Co ty znowu bredzisz?

konto usunięte

1

@MarioVeB! widać nie tylko ja tak sądzę jeśli kolega wyżej pisze to samo.

konto usunięte

0

@arasz1819 Messiego nie traktuje jako osłabienie z winy Laporty bo najwidoczniej zostać nie mógł

0

@Emhyr a jakie to ma znaczenie z czyjej winy? Tez uważam, że nie mógł. Ale jesteśmy bez niego jak.pijane dzieci we mgle i to się długo nie zmieni. Wymagania powinny być dostosowane pod to.

konto usunięte

0

@arasz1819 Nawiązywałem do wypowiedzi Mario że Laporta osłabił drużynę przed sezonem a teraz pretensje do trenera. Z tej kadry można wycisnąć 300% więcej niż teraz tylko nie z takim trenerem jak Koeman.

0

@Emhyr nawet nie będę pytal jak to wyliczełeś. Rozumiem, że to wyciśnięcie to można z miejsca od razu, tak? Wpada nowy gość i nakutaszamy 300% lepiej? Bo Koemanowi daleś 6 meczów po Messim.

konto usunięte

0

@arasz1819 To powiedz mi co się zmieniło w Realu kadrowo że różnica po 6 kolejkach między Zidanem a Ancelottim wynosiła 15 bramek?

0

@Emhyr to, ze nie odszedł od nich nikt na kim opierała się gra ostatnie 15 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?