La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

3

Dobra parę słów po meczu ode mnie jako, ze oglądałem z odtworzenia. Nie uważacie, ze dzisiaj ten mecz wyglądał tak dobrze, ponieważ opanowaliśmy środek i zawodnicy levante nie mieli nic do powiedzenia? Moim zdaniem kluczem dzisiaj był Nico, który asekurował razem z Busquetsem defensywę. Świetny mecz Gaviego, dla mnie to jest lepsza wersja Puiga. Chłopak ma przegląd pola, doskonale panuje nad piłka a przy tym jest ogarnięty taktycznie i nie boi się walki fizycznej. Bardzo dobry mecz obrony, Pique i Garcia szefowie dzisiaj. Boki tez fajnie chodziły, Mingueza solidny jak zawsze a descik chodził aż miło. Depay fajnie w grze ale musi lepiej kończyć 100% sytuacje. Coutinho bez szału ale liczę, ze się odbuduje. I teraz wisienka na torcie - ANSU FATI. No nie powiem morda niesamowicie mi się cieszyła jak wchodził na boisko. Od początku było widać ta jakość u niego a bramka to podsumowanie jak ważny jest i może być dla Barcelony. Strach miałem tez duży przy każdym możliwym ostrzejszym wejściu.
Świetny mecz i oby takich więcej.
VEB!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?