- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1263 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1263 Culés
5
Ja chciałem tylko przypomnieć, że jak wleciał wywiad z tym jak Roberto mówił, że są gotowi na obniżki i że boli ich to co wypisują media to ludzie się pastwili nad pismakami jak to piszą bzdury, a on naprawdę nas kocha, całował potem herb itp. Minął MIESIĄC. A nasz kapitan dalej nie zgodził się jako jedyny na obniżkę wynagrodzenia. Przypominam jako jedyny, reszta już dawno to zrobiła. Dlatego pamiętając jacy są piłkarze oceniajmy tylko czyny, bo herb to może sobie nawet Matheus całować i ćwierkać w wywiadach. Ja generalnie mam nadzieję, że nie dojdą do porozumienia, dostanie teraz 100%, a za rok wolna karta. Mamy za dużo złota wśród młodzieży żeby chłop co po kwadransie wygląda jakby go cysterna rozjechała miał im zabierać minuty.
3
@masq Roberto zdobył dwa gole w tym sezonie....według twojej logiki to bardzo dobry zawodnik. Lepszy niż Gavi, Nico, Pedri, Puig.
0
@masq Ja bym poczekał z tym ocenianiem. Pamiętasz sytuacje Alby gdy robił wywiad i mówił że nikt jeszcze z nim nie gadał podczas gdy Laporta twierdził że negocjują?
0
@Bagsik88 nie skupiłem się w moim komentarzu na tym czy wato to zrobić, poświęciłem temu jedno zdanie ledwie. Przecież głównym tematem było to, że jest kłamcą, bo jego słowa nie mają odzwierciedlenia w czynach króliczku.
1
@masq Widać nie rozumiesz... ja porównałem ich grę. Według twojej logiki Roberto jest obecnie lepszy od Nico, Gavi, Pedri, Puig.
0
@Bagsik88 ale nie o tym był mój post, więc się do tego nie odniosę.
0
@masq Cou i Neto się nie zgodzili, więc jedyny odpada.
1
@masq Nawet nie wiesz co piszesz.... napisałeś też o grze.