- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1528 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1528 Culés
2
60.000 fanow zezwolono na camp nou. Oczywiscie zaden to news bo nawet 40.000 nie idzie zachecic
0
@amanter Na Real przyjdą
1
@priest9999 Tak jak na Bayern?
2
@Bagsik88 Na Bayern był komplet - 39737 widzów.
0
@Bagsik88 ostatnio na Levante było 90% wykorzystanych z dostepnej puli.
1
@Yoshi94 35k z dostepnych 40. No jest problem
1
@priest9999 @Yoshi94 https://www.fcbarca.com/101521-camp-nou-moze-nie-wypelnic-dozwolonego-limitu-kibicow-podczas-meczu-z-bayernem.html
Bayern i inne spotkania.
0
@Bagsik88 a tym wklejonym linkiem udowodniłeś co właściwie? Wkleiłeś link do artykułu który się ukazał 4 dni przed meczem.
To ja Ci wkleję coś takiego i co?
https://www.transfermarkt.pl/vergleich/vereineBegegnungen/statistik/131_27
1
@Yoshi94 Myślałem, że to jest jasne co wynika z tego artykułu.
0
@Bagsik88 wynika tyle że socios nie tak chętnie chodzą na mecze. Tyle że socios to nie jedyni kibice Barcy
1
@Yoshi94 Nie tylko socios, zobacz ile np. łącznie było kibiców, a limit był ok 40 tys, zobacz sobie jak to wcześniej wyglądało.
0
@Bagsik88 czy Ty wgl wiesz co wkleiłeś? Piszesz tak chaotycznie, że już nie wiem o co ci chodzi.
Piszesz, że na Bayern nie było kompletu, a na potwierdzenie wklejasz link z artykułu, który wyszedł 4 dni przed meczem, gdzie jest info o tym iż socios wykupili ok 32tys biletów. To o co w końcu Ci chodzi?
1
@Yoshi94 Chyba masz jakiś problem.
"Nie jest to pierwszy tego typu przypadek w tym sezonie. W meczu z Getafe na Camp Nou mogło wejść zaledwie 20 tysięcy kibiców, a klub otrzymał jedynie 19 136 zgłoszeń i również niepotrzebne było losowanie." - to jest część z tego co wkleiłem. Jak widać jest o socio oraz o reszcie kibiców.
Kolejna rzecz to na Bayernie mogło być ok 40 tys(tyle zezwolono), było ponad 39 tys. Artykuł pokazuje, że mniej jest chętnych.
Sprawdź ile wcześniej było socio oraz reszty kibiców na stadionie?
Sam nawet podałeś Bayern, gdzie średnia ponad 70 tys.
O to chodzi, że mniej jest chętnych.