- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
15
Pep ja Cię proszę tylko nie przekombinuj tego meczu.
0
@IronSanHybrid stawiam na Paryż: Messi coś ukuje :D
4
@MarcelNJ11 Oby nie. Vamos City!
3
@IronSanHybrid psg dzisiaj wyjaśni szejków z tego gorszego manchesteru, tak samo jak usyk wyjaśnił pajacerkowicza joshue
0
@Transu96 no w połowie bym się zgodził tylko z ta różnicą, że Ci z gorszego menczesteru wyjaśnią szejków tak właśnie jak usyk wyjaśnił mr london
0
@Transu96 Ha tfuuu.
0
@IronSanHybrid dokładnie, ha tfuuu na city
1
@IronSanHybrid psg dzisiaj dostaje 3 szybkie gongi i zjeżdża do pit stopu
0
@NaFazieHitman Dokładnie tak!
@Transu96 musisz chyba stronę zmienić sezonowcu.
0
@IronSanHybrid powiedział ten co na joshue stawiał, był dla niego och i ach, a jak przegrał to joshua be xD
1
@Transu96 Przeczytaj moje wpisy ze zrozumieniem xD są nadal na moim profilu. Nadal jestem team Joshua i nie lubię Usyka jednak nie podobała mi się postawa Brytyjczyka, a Ukraińca potrafiłem docenić. Mam nadzieję, że Joshua passy w rewanżu odzyska.
Nie ze mną te numery manipulancie.
0
@IronSanHybrid dobra dobra, już się nie tłumacz chorągiewo
0
@Transu96 xD konfidencie. Kto zainteresowany profil sprawdzić może.
0
@IronSanHybrid a kto by tam wchodził na twój profil, jak nie przester to gołe męskie dupy, na szczęście elemelent cię trzyma krótko z twoimi zapędami
0
@Transu96 Coś Ci się fantazje z życiem pomerdały xD
0
@IronSanHybrid winny się tłumaczy
0
@Transu96 No właśnie.