- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1107 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1107 Culés
7
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)
1. Francja
2. Argentyna
3. Hiszpania
4. Anglia
5. Brazylia
6. Portugalia
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro
6
@mekston Anglia za wysoko.
0
@mekston Francja bezkonkurencyjna na razie, jedyna konkurencja to Messi ze swoimi paziami :D Hiszpania straszna forma
2
@Bykunn Ja właśnie czekam, aż Francja trafi na jakiś zorganizowany team, wysoko ich cenię ale brakuje mi prawdziwego testu w ich ocenie
2
@mekston nie no co tu robi Hiszpania, chyba najgorzej grają z tych topowych reprezentacji, bardzo źle się ich ogląda
0
@mekston Moim zdaniem licząc tylko fazę grupową Brazylia powinna być na 3 miejscu. Bardziej przekonali od Hiszpanów i Anglików.
0
@mekston Hiszpania, Anglia za wysoko, Portugalia? :) w sumie Francja, Argentyna, reszta bardzo średnio wygląda.
1
@heniusss wks to bardzo solidna drużyna była dla nich.
1
@heniusss teraz ze Szwecja Mbappe pewnie dołoży gole przy klockowatej obronie Szwedów
Dla Francji pierwszy test to 1/8 z Niemcami
0
@Seledynowy tak jak w przypadku Hiszpanii jak i Portugalii - wkalkulowany jest potencjal (sila kadry) i drabinka
Wydaje sie bardzo prawdopodobne ze jedna z tych 2 ekip bedzie w 1/2
0
@tbas Fakt, fizycznie niczym nie ustępowali. Brakło tylko indywidualności.
@mekston Mam dziwne wrażenie, że Mekambe przejdzie obok tego meczu
1
@heniusss gdyby wykorzystali co mieli w pierwszej połowie, Francja miała by dużo trudniej. Końcówka było widać że spuchli, ale Francja na ławce ma ten sam poziom co w pierwszej 11-ce. Kadra mocarna. I jak piszesz jakiegoś kozaka zabrakło
0
@Bykunn Niby dlaczego Franca bezkonkurencyjna? Wygrali tylko z beznadziejnym Irakiem, średnim Senegalem i praktycznie drugą drużyną Norwegii. Jak zagrają z Niemcami to mecz będzie wyrównany.
0
@mekston Moim zdaniem nie ma co się kierować fazą grupową, wiele z tych drużyny miało słabych przeciwników. Jeśli kierujemy się fazą grupową to dlaczego mię ma Holandii, też rozwalili Szwecję, jak Francja Norwegię i wygrali z Tunezją tak jak Francja z Irakiem.
0
@Kamiloza91 dlatego że są w najlepszej formie i grają najlepszą piłkę.
0
@Kamiloza91 a to zgoda, ze wyciaganie wnioskow 1:1 z fazy grupowej nie jest zasadne
Dlatego Hiszpania czy Portugalia dalej sa bardzo wysoko cenione, wiemy jaki potencjal maja te kadry
0
@mekston Nie no wiadomo patrząc na potencjał kadry to Francja 1 a Hiszpania, ogólnie uwaźam, że Hiszpania się jeszcze obudzi.
0
@Bykunn Ale to były tylko trzy mecze.
0
@mekston Trochę zaskakujące kursy. Nawet jeśli Francja może mieć niewielką przewagę w meczu bezpośrednim z Argentyną, to faktem jest, że ci pierwsi mają duże większe ciężary, aby dostać się do półfinału, bo w najcięższej konfiguracji zagrają ze Szwecją, Niemcami i Holandią, a Argentyna z Cape Verde, Egiptem czy Kolumbią - tak więc można śmiało nazwać to autostradą.
0
@Kamiloza91 plus raczej wszyscy z topki wiedzieli, że wychodzą
0
@JackPtak Szwecja to nie jest zbyt mocna repka, potem Holandia też nie jest najgorsza - nawet pokusiłbym się, że Kolumbia może być trudniejsza dla ARG niż Holandia dla Francji
Niemcy w 1/8 to jest ten trudniejszy rywal do 1/2
co do Kolumbii, zresztą wystarczy przypomnieć sobie ostatnie starcia tych repek czy to CA 21 (karne), czy CA 24 (wygrana po dogrywce skomplikowany mecz)