La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1911 Culés

7

Polak skomentował aktualna sytuację z kierowcami w UK podczas porannej rozmowy z BBC:

"Myślenie, że migranci są jak kran z wodą, który można odkręcać i zakręcać w razie potrzeby, to po prostu bezczelność. Wszędzie masz nawet takie plakaty, że "psy są na całe życie, a nie na Boże Narodzenie" i tak traktujesz swoich kierowców. Po prostu chcesz, żeby przybyli na ratunek, a potem odwalili się, kiedy już ich nie potrzebujesz - powiedział Tomasz Oryński w rozmowie z BBC Radio

Myślę, że to pokaz bezczelności rządu brytyjskiego, ponieważ oferowanie tych tymczasowych wiz ludziom, których w zasadzie wypędziłeś z tego kraju z powodu swojej polityki Brexit, jest po prostu obraźliwe. Nikt nie zrezygnuje z pracy, aby przyjechać tutaj, przeskoczyć wszystkie te przeszkody, aby uzyskać wizę, a następnie pracować w jakiejś agencji przez trzy miesiące, a następnie zostać odesłany do domu. Spośród polskich kierowców, których tu znałem, jestem ostatnim, który nadal jest w Szkocji, a teraz wszyscy pracują w innych krajach - podkreślił Polak.


konto usunięte

2

@NaFazieHitman tak szczerze to łatwo ten problem rozwiązać w UK wystarczy socjal zlikwidować to leniwi Brytole będą musieli iść do pracy :P

1

@NaFazieHitman Z drugiej strony Polacy traktowali Wielką Brytanie jak pub, do którego można wpaść po socjal i jakąś robotę i zwinąć się kiedy ci wygodne.
To działa w obie strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?