La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

7

2

@amanter co jest z tym Realem XD oni takie zyski maja?

4

@amanter to z jakiej paki real ma 700?

0

@foczkyyyhg duze przychody

0

A atleti przy takiej kadrze jak się mieści w takim limicie

0

@amanter spadamy na 7 miejsce w lidze pod tym względem.

0

@amanter Coś jest nie tak z tymi danymi. Przecież w Barcelonie więcej płacono za pensje niż w Madrycie, a tu wychodzi że rok temu to Real wydawał na pensje prawie 130mln więcej o nas. Pomijam fakt, że teraz w obliczu pandemii gdzie każdy ma problemy finansowe i tnie pensje (nawet Bayern), to Real nagle podwyższył je o około 1.5 razy? Druga sprawa, że kiedy Barca miała w 2019/2020 roku przychody rzędu ~1mld euro, to mówiono że wydaje na pensje około 60-65% budżetu (nadal wtedy w limicie), więc około 600-650mln, także gdzie nagle uciekło im 300mln?

Wydaje mi się, że ktoś tam pokręcił i fakty będą takie, że obecnie Barca wydaje na pensje jakieś ~350mln (a nie 97mln), co będzie wynosiło z 65% całego budżetu, który zmniejszył się z 1mld do około 550mln i to by się zgadzało.

0

@amanter Dobra nieaktualne :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?