La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

1

"Śmieję się, jak widzę te wszystkie GPS'y, które na nas zakładają. Patrzą potem w dane i mówią: na 100 podań 80 było dobrych. Serio? Skąd wiedzą, że były dobre? Dla nich podanie jest dobre, jeśli zawodnik opanuje piłkę, którą do niego zagrałem. Może i opanował, ale ma 4 rywali na plecach, więc to było złe podanie. Dobre podanie było gdzie indziej, do kogoś niekrytego, ale GPS tego nie sprawdza. Tak jakby wystarczało się tylko pozbyć piłki w dowolnym kierunku zrzucając ciężar na kogoś innego. Moim zadaniem jest nie tracić piłki, ale muszę też zadbać, by moi koledzy też jej nie stracili. Różnica między drużynami wielkimi, a przeciętnymi leży w jakości podań. Problemem jest to, że statystyki nigdy tego nie oddają".

Dzisiejsza piłka w coraz większym stopniu opiera się na dużej ilości danych i późniejszej ich analizie. Niestety statystyki nie oddają zystkiego i nie da się wszystkiego zmierzyć... przynajmniej jeszcze nie"

General jak zwykle z klasą.

0

@marcin62 General Xavi?

1

@JimMorrisonFCB Tak jest

3

@marcin62 Bardzo trafne slowa. Tak samo jak ta mityczna celnosc podan. Co z tego jak zawodnik ma ~90% celnosci podan, skoro 3/4 z nich bylo do tylu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?