La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

0

Mowilem wiele razy ze messi powinien odejsc w 2018 kiedy konczyl sie jego kontrakt. A wzial i przedluzyl o 3 lata. Moim zdaniem inaczej wygladalaby jego kariera i pozycja w swiecie pilki grajac od 2018 w city a tak anfield, 8-2 . Szkoda ale caly ten stres mam nadzieje bedzie mu jeszcze wynagrodzony

4

@amanter ojej biedny messi przedłużył umowe za jedyne 70 mln netto plus premie. Biedactwo

2

@wyrek dobra napisz jaki dochód generował dla klubu, wielki znafffca

1

@wyrek kazdy z nich zarabia fortune ale nie tylko to jest dla nich wazne. Suarez zostal a messi nie ma charakteru zeby zmienic cos.

2

@amanter Kogo tu teraz obchodzą te 3 lata zmarnowane Leo jak z Barcą jest tak dramatycznie. Leo i tak jest genialny. Ja jako kubic się cieszę, że mogłem oglądać Leo w koszulce Barcy. Gdyby odszedł pewnie by miał eięcej goli, pucharów czy złotych piłek i co mi z tego, wolę bardziej od tego dłuższy czas Messiego w Barcelonie

0

@amanter przede wszystkim inaczej wygladala by Barcelona gdyby nie kolejna kadencja bartomeu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?