La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

konto usunięte

4

swego czasu topowy dziennikarz dotyczący Barcy teraz nie wiem ale jak na wypożyczenie mógłby przyjść na pewno by pomógł wygrywać przynajmniej na te ogórki i by robił różnicę.

0

@Emhyr Chcesz ziomka na pozycję Fatiego i Depaya ? Czy dasz go na 9tkę gdzie jest tragiczny ? Gra na 9 w City tylko dla tego że alternatywą jest Jesus który jest jeszcze gorszy.

Jeżeli tak ma wyglądać "odbudowa" Barcelony to ja dziękuję ...
Wole krakena na 9tce ... przynajmniej mało zarabia.

0

@zenoowity Ale wiesz, że Sterling może grać na prawym skrzydle, gdzie aktualnie mamy dziurę, bo Ousmane jest kontuzjowany?

konto usunięte

0

@AlexDark00 Ale wiesz, ze Sterling to przyglup i glownie dzieki Pepowi sie poprawil?

0

@El dominatore Tak i ajk tu przyjdzie to na pewno wszytkiego zapomni... Przydałby się, patrz co się dzieje z tym składem, a Sterling byłby wzmocnieniem.

konto usunięte

0

@AlexDark00 sadze, ze to bedzie kwota rzedu 120 mln a nie chcemy kolejnego Dembele, Counczy Antuaninho.
Jedyni gracze warci takich i wiekszych sum to Haaland i Mbappe.
Moglisny miec Mahreza, moglismy miec Sane Za mniejsze pieniadze a skonczylo sie na transferach za pierdyliardy. Sterling to, za przeproszeniem, miekka ciota a my nie tylko potrzebujemy umiejetnosci ale takze, popularnego ostatnio “mentala”.
Zakontraktowac Cavaniego na 2 lata, poszukac opcji w stylu Silvy z City, przeczekac kryzys finansowy a nie wydawac gory pieniedzy na jezdzcow bez glowy.

0

@El dominatore Ale o Sterlingu wszyscy piszą, że ma to być wypożyczenie. Sam już nigdy nie chce transferów +100 mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?