La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

0

Mówiłem, że nie ma szans na zwolnienie Koemana. Zwyczajnie nas na to nie stać na tą chwilę.

0

@Gaucho A na spadek o polowe frekwencji na soadionienas stan? A na nie wyjście z grupy LM nas stać, a na nie wejście do LM za rok nas stać?

1

@tbas od chwili kiedy Laporta powtarzał że Leo zaraz podpisze umowę (choć wiedział że tak się nie stanie) co rusz podejmuje on jakieś irracjonalne decyzję. Ta wygląda na jedną z nich. Chciałbym wierzyć że stoją za nimi jakieś tajne i nieoczywiste podstawy ale nie wierzę - takie rzeczy się nie zdarzają.

0

@Azi Od początku kłamał, ledwo uzbierał fundusze za zabezpieczenie zarządu.

0

@tbas możliwe. Nie podoba mi się bardzo o cena sytuacja. Ja nie wątpię że jest źle ale nie czaje po co jeszcze wciskać kit. A teraz jeszcze obawiam się że będzie ciężko nawet o LM w kolejnym sezonie :(

0

@Azi zobacz dalej. Sterling, Olmo, kompletnie nie kupuje tego co Lapcio robi. Moim zdaniem opierdzieli klub i zrobią Barca S. A

0

@tbas nie stać nas żeby rejestrować zawodników a tutaj rozważania o transferach. Ehhh. Widać jest popyt na takie newsy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?