La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1869 Culés

7

Suarez był za słaby na Barcelone według Koemana a ten strzela nam bramkę. Później Koeman wyjdzie na konferencję i powie, że Atletico ma lepszych piłkarzy.

konto usunięte

0

@D10SLEO on wykonywał polecenie klubu tylko. Przestań w końcu pierniczyć farmazony.

0

@masq a czytales wywiad Suareza?

0

@masq "Co do trenera, to może ma dużo osobowości, dużo autorytetu, jednak mi pokazał coś innego. Jeśli pewnego dnia pojawiam się, a on mi mówi, że na mnie nie liczy i że muszę odejść z takich i takich powodów, w porządku... Ale niech nie mówi mi, że nie ma mnie w jego planach, a kiedy domykam umowę z Atlético, sprawa jest już przesądzona, mówi mi, że jeśli nie dojdzie do pełnego porozumienia jutro, to w niedzielę będzie brał mnie pod uwagę na mecz z Villarrealem... Co? Jeśli nie ma mnie w twoich planach, to będziesz rozważał mój udział w meczu? Wysłał mnie na trening na trzecie czy czwarte boisko, jakbym miał 15 lat"

konto usunięte

0

@D10SLEO no to, że Koeman nie umiał tego załatwić i zrobił trzodę to jedno, ale polecenie dostał z góry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?