- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1952 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1952 Culés
1
To jak Real stoi na Benzemie to jest wręcz nieprawdopodobne. Nie jestem zły, bo przegrali przez pierwszą połowę na którą zapomnieli wyjść. Może taki kubeł zimnej wody się przyda na tą przerwę reprezentacyjną. Może się skończy pompowanie Viniciusa, Camavingi, czy Rodrygo. Może taki gong był Realowi potrzebny. Ale Karim może zacytować Koemana z konferencji prasowej, czyli
''Co ja mam z nimi zrobić!?'' Przecież w bramkowej akcji to asysta Jovica fajnie, tylko później Benzema musiał sobie podać, zagrać z samym sobą na klepkę i strzelić nie do obrony. Kolejny raz Real zapomina, że mecz trwa 90 minut, a nie 20 i płaci za to strata 3pkt.
0
@AmigoBlancos a pomysł sobie, że Karim kiedyś odejdzie i będzie płacz jak u nas obecnie. Także spiesz się kochać Karima :)
0
@AmigoBlancos Karim jest teraz dla Realu tym, kim dla Barcy był Messi...decydującym zawodnikiem.
Vinicius mnie nie przekonywał i nie przekona, bo te jego zrywy i akcje nie są czymś, z czym nie poradzi sobie solidny obrońca, co ostatnio udowodniły te zorganizowane zespoły.
Camavinga będzie drugim Drenthe...z początku achy i ochy...a z czasem na boczny tor i wypad.
0
@panczo w międzyczasie Real ogarnie Mbappe i jeszcze mogą powalczyć o Haalanda
0
@mekston myśmy w tym międzyczasie ogarnęli Dembele, Coutinho i Griezza. A teraz jetsemsy tungdzi jesteśmy, Griezz wrócił na stare śmieci, Dembele jak zwykle w szpitalu, a Cou jak strzela sam na sam, to bramkarz łapie piłkę bez parowania.
0
@panczo nie ma co porównywać z Mbappe
0
@mekston oczywiście, że jest co porównywać. Wtedy Mbappe, był na lisćie do wyboru i na wyciągnięcie ręki, to był Mbappe z Monaco. Teraz na talerzu jest też Mbappe, trochę starszy, z PSG, ale ciągle tylko z ligi francuskiej, na dodatek krnąbrny, niekoleżeński, gwiazdorzący.
0
@panczo jednak nie ma - żaden nie miał takiej serii kolejnych sezonów w których utrzymuje bardzo dobrą formę i dostarcza liczby.
Mbappe sprawdził się na wszystkich frontach - w lidze, w LM oraz w reprezentacji.