- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 748 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 748 Culés
6
Pozostał jeszcze dzisiaj mecz Skry Bełchatów z Lubinem (tutaj faworytem jest drużyna z województwa łódzkiego), ale na chwilę obecną dla mnie bez zaskoczeń po 1. kolejce. Liczyłem na więcej ze strony AZS Olsztyn w starciu z Rzeszowem (0:3 dla gości).
Wczorajszy mecz Zawiercia z Suwałkami bardzo wyrównany. Nie był to mecz pokaz siatkówki na najwyższym poziomie, bo jednak wiele rzeczy nie grało dobrze u obu zespołów. Na pewno gra rozgrywających u obu drużyn była daleka od ideału. Po stronie Zawiercia Cavanna i Tavares widać, że muszą zgrać się z nowymi kolegami.
Kovacević pokazał, że jest topem i w zasadzie odważę się powiedzieć, że gdyby nie on, to drużyna z Suwałk by ten mecz wygrała. Gość potrafił z beznadziejnej pozycji ugrać jeszcze punkt - klasa. Tak jak pisał tu @FCB24 - Urosz to to idealny zawodnik na ciężkie pilki. :)
Orczyk też bardzo dobra zmiana. Zawiódł z pewnością Conte, który grał tragicznie - w ataku jak i przyjęciu. Czytanie gry także nie było jego mocną stroną. Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy. No i ogromny plus dla libero - kapitana Michała Żurka. :) Atakujący (Malina i Konar) mecz bez historii.
W II kolejce szykują się według mnie 2 ciekawe starcia: Trefl vs Zawiercie (sobota o 17:30) i Ślepsk Suwałki v Lublin.
@Janiama @Encore @michal26 @Bykunn @adi7adi8 @Xxxbarca4ever @Kubix93
2
@Ojciec5tkidzieci Urosa można nie lubić przez to jak czasami się zachowuje na boisku, ale oprócz Ngapetha nie ma siatkarza, który tak z niczego coś zrobi.
0
@FCB24 Mnie bardzo interesuje, jaki on jest w szatni. Bo na boisku jak piszesz, zachowuje się momentami grymaśnie (troszkę taki skurczybykiem wydaje się być), ale tu dochodzi adrenalina i złość sportowa, a ciekawe jaki on jest po zejściu z parkietu.
1
@Ojciec5tkidzieci mnie najbardziej cieszy świetny powrót Łukasika którego uważam za jednego z najlepiej atakujących przyjmujących w plus lidze. No i Mateusz Mika wrócił do gry. Kolejka bez niespodzianek póki co, zawiódł mnie butryn w Olsztynie bo oczekiwałem dużo więcej i nawet postawiłem go na kapitanie w wygrajpluslige
1
@Ojciec5tkidzieci Tavares co dał dwa asy z rzędu w drugim secie.Kocurr
0
@FCB24 no Kubiak po części też takim zawodnikiem jest ;) Nie ta jakość, ale jednak potrafi.