La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

konto usunięte

5

12

@Khajio Może też rzucić wszytko i zająć się hodowla jedwabników....

Masakra takie pierdoly opowiadać. Nie mówię że źle mieć ego i być pewnym siebie. Ale nie jeden As już tak cwaniakowal A teraz "odcina kupony " . Coś jak Grabara .....

konto usunięte

8

@Khajio Zgaśnie szybciej niż zabłysnął

0

@Khajio Nie wiem czemu w naszym kraju taka pewność siebie jest tępiona.. Ma 17 lat i widać że ekstraklasa zupełnie nie robi na nim wrażenia, dopóki na boisku prezentuje taki poziom, dla mnie nie ma problemu by był trochę arogancki.

konto usunięte

2

@Zieliniak Nie jestem pewien czy dalej możemy mówić tylko o pewności siebie. Na razie tym wypowiedziom bliżej do Grabary aka nie jestem gorszym bramkarzem od Allisona, niż postaci wykreowanej przez Ibrahimovicia. Można być trochę arogancki, no ale kurde, Kloppem wybrzydzać? Ktoś fajnie napisał pod postem "na siłę kreuje się na zawodnika sky is the limit". Jeszcze kilka takich wypowiedzi i kolejka chętnych zmaleje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?