- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
3
Koeman i jego obrońcy
jak to jest niby nie ma kim grać w ataku, a obrona? tam nie ma kontuzji a wygladamy jak dzieci we mgle, 2-3 podania wyjście na pozycje i Atletico miało 3 sytuacje sam na sam w pierwszej połowie, przez rok czasu nie zdążył ich nauczyć ustawiania się w obronie i to w kazdym meczu się powtarza
masakra, jak nie masz ataku to musiz nauczyć się bronić, tymczasem u koemana nic nie gra
Koeman out
3
@lucca87 Dodatkowo skład ataku się bardzo zmienił w tym sezonie, a obrony nie. I co? No właśnie nic, słabo to wygląda z tej perspektywy, a wiadomo że bez obrony nie da się wygrywac trofeów.
0
@domisiek114
dokładnie w obornie tak na prawde nie ma tylko Alby a łatwość z jaka rywale tworzę okazje woła o pomstę do nieba, tu nic nie zmieni że wróci aguro, dembele
bo my i tak z tym trenerem bedziemy przegrywali sromotnie takie mecze jak z atletico, real, bayern a widać nawet benfica
dobry trener potrafi ustawić swoich piąłkrzy aby wiedzieli co robić na boisku, Koeman widać tego nie ma
1
@lucca87 I weź pod uwagę że organizować obronę to mógł już w zeszłym sezonie. Ponad rok a my nie bronimy dobrze ani we 3 stoperów ani w formacji z 4 obrońcami
1
@domisiek114
dokładnie, a ludzie mają nadzieję ze wróci dembele i aguero i nas zbawia, może wtedy mecze będziemy przegrywać 1-2 a nie 0-2:)
to ile znaczy trener widać np. po Tuchelu, gdzie z obrony sito za Lamparda, zrobił na prawdę fajnie funkcjonującą obronę w Chelsea, a nie dokonał zadnego transferu w tej formacji, takich przykładów można mówić wiele
zresztą są już plotki że piłkarze mówią ze nie wiedza co grac na boisko - przecież to brzmi tragicznie
0
@lucca87 No tragicznie brzmi że nie potrafią sami się zorganizować też, z drugiej strony trener za to odpowiada jak najbardziej. No i najważniejsze: nie ma pewności że Aguero i Dembele pograją dłużej biorąc pod uwagę ich skłonności do kontuzji.