La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

8

Ter Stegen

może to będzie kontrowersyjna opinia ale poświęciłbym Niemca, który wg mnie obniżył znacznie loty na rzecz wzmocnienia zespołu

jesli rzeczywiście jest wart ca. 50-60 mln to za niego podpisałbym Onana (wolny transfer), kupił Gaya (20-25, kontrakt do 2023) i Adeyemi (30-40)


4

@lucca87 jestem za on tu już jest bardzo długo i porzeba zmian

8

@lucca87 z 60 mln mógłbyś wykorzystać 1/4 do czasu kiedy nie poprawisz stosunku wydatków na pensje do przychodów.

0

@lucca87 Onana nie dorasta do pięt Niemcowi, a z tych 60mln możnaby wydać 20 czyli z cudem mogłoby wystarczyć na Gaye

2

@lucca87 cieszę się że podzielasz moje zdanie xd

2

@wyrek
nie zapomnij że uwolni się też pensja, i mówię o lecie 2022, wtedy będzie inny limit na wynagrodzenia i jest szansa ze nie bedziemy go przekraczac

2

@Nieznajomy
w lato 2022 będzie inny limit wynagrodzeń, onana, gaya na spokojnie można było z niego kupic

3

@lucca87 Zgadzam się, tracimy za dużo bramek i nie chodzi tylko o tą słaba obronę. Powinniśmy mieć takiego bramkarza jak onana. A ten gaya też byłby spoko, ale zauważ że mamy tam utalentowanego balde tylko moim zdaniem brakuje trenera z jajami (xavi) który by z tej młodzieży wyciągnął max tego talentu (już nie chodzi tylko o tego balde ale też np. Gavi,ansu, czy inni)

1

@Adi123456789
tak gaya dodałem bo uważam że czas alby minął i chciałby na LO widzieć gaya i balde

co do trenera pełna zgoda:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?