- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 788 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 788 Culés
3
Rzeczniczka Straży Granicznej, na pytanie dziennikarki gdzie są dzieci z Michałowa, odpowiedziała "Po co Pani ta informacja". Bezczelne babsko.
@tomek8756 @Barca1992 @macio_944
4
@Kgorecki2500 Bezczelna bo może. Niestety. Większość społeczeństwa ma w dupie co się dzieje z tymi ludźmi, a wręcz źle im życzą
2
@Bykunn Bo wiesz, ludzie mają swoje problemy i średnio ich obchodzą nielegalni ludzie tutaj. A z tym, że źle im życzą to twoje nadużycie, jak zwykle zresztą.
2
@skubi99 Serio nadużycie? Nie widziałeś wypowiedzi żeby gnili na granicy? No dla mnie to podpada pod "życzenie źle", ale może to nadużycie ;) Wiem, że ludzie mają swoje problemy, ale to nie znaczy że trzeba mieć wyje***ne na problemy innych. Tym się charakteryzuje człowieczeństwo między innymi
1
@Bykunn Tak, ktoś powie, żeby gnili, a ty piszesz, że większość społeczeństwa życzy im źle. Jak zwykle fantazjujesz.
1
@skubi99 Wystarczy spojrzeć na sondaże dotyczące tej kwestii ;)
0
@Bykunn To, że ktoś nie jest chętny aby wpuścić ludzi do ich kraju, nie oznacza, że "wręcz źle im życzy".
1
@skubi99 Nie ma czegoś takiego jak nielegalni ludzie.
0
@skubi99 No oznacza dokładnie to ;) Jak się ma jakąkolwiek moralność
0
@Persyfl Co ty teraz gadasz w ogóle? Nie, to idź sobie przekrocz od tak granicę z Białorusią (albo spróbuj przekroczyć) i zobaczysz na własnej skórze, czy nie ma nielegalnych ludzi. Nawet jak wejdziesz do sklepu w momencie, gdy jest zamknięty i nikogo tam nie ma (czyli mówiąc w skrócie dla takich jak wy: włamiesz się) to jesteś tam nielegalnie, łamiesz prawo. Więc przestań pie**ić trzy po trzy, że czegoś nie ma.
0
@skubi99 Napisałeś tylko, że czasem przekroczenie granicy może być nielegalne i że włamanie takie jest. Innymi słowy, napisałeś o czynach, a nie o ludziach. Nie ma ludzi nielegalnych.
0
@Persyfl No więc jak to zrobisz, to jesteś tam nielegalnie, usuwają cię stamtąd. Czego nie rozumiesz?
0
@skubi99 No i pobyt jest nielegalny, a nie człowiek. Wskaż Mi miejsce w prawie, które delegalizuje człowieka.