La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

14

Niezła polewka z typów, którzy pieprzą o wyjściu Polski z UE.
Największy partner handlowy Niemiec po Chinach, prawie największe poparcie dla bycia w UE w Europie, najważniejsze państwo członkowskie z Europy Wschodniej, automatyczna społeczna eksterminacja grupy politycznej, która by wyprowadziła Polskę z UE.
Prędzej zagracie na dziewiątce w FCB, niż Polska wyjdzie z Unii.

Jeśli komentujecie politykę, to się jej trochę najpierw nauczcie, bo wiedza na poziomie przedszkolnym nie przystoi ludziom, którzy umieją pisać i czytać.
Walka PiSu z UE, to teatrzyk serwowany swojemu elektoratowi przez ekipę płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm + jakieś ofensywne podrygi naszych prawicowców i nic więcej.
UE straci, Niemcy stracą, Polandia straci - nie będzie żadnego wyjścia ze wspólnoty.
Jeśli nadal nie dociera, to pozostaje tylko załamać ręce..

Co najwyżej zablokują nam jakieś środki, ale tego się można spodziewać po skorumpowanej ekipie rządzącej UE, chcącej wszelkimi metodami wprowadzić u nas sobie przyjazna władzę, która chętnie zamknie kopalnie, stocznie, wszelkiego rodzaju konkurencyjne sektory gospodarki, w zamian za kasę i stołki w Brukselii.
Niemcy to ciężki, ale mądry naród, potrafią zadbać o swój interes.

0

@RosjaninBut Prawnie już dokonaliśmy Polexitu. Jeżeli będzie trzeba Kaczyński nie cofnie się przed niczym.
"automatyczna społeczna eksterminacja grupy politycznej, która by wyprowadziła Polskę z UE." - a kto powiedział, że wybory będą uczciwe?

11

0

@RosjaninBut Zgadzam się, ale widzisz, że przez to orzeczenie nie będzie pieniędzy z UE. A bez tych pieniędzy polski budżet będzie pod ścianą. Albo PiS jakoś znowu zmięknie, albo wycofa się z programów społecznych by spiąć budżet w 2023r. (nierealne).

2

@RosjaninBut To wojenka zwykła, PiS jest mocno prounijny, ale środowiska Platformy mówią, że nie jest, a tak naprawdę oni są prounijni. Prawda jest taka, że jedni i drudzy są, ale żeby pokazać jak to te partie mocno się różnią, jedni przerzucają na drugich, ze chcą nas z Unii wyprowadzić. A ci drudzy chcą wielce temu zapobiec. Jak ktoś myśli, że PiS, partia populistów i interesantów, którzy robią to, co się większości podoba, zechce nas wyprowadzić z Unii to jest głupi.

1

@skubi99 prosto i dosadnie brawo :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?