- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1774 Culés
0
W sumie jeśli prawo unijne jest nad prawem krajowym, to po co nam Sejm, Senat, itd.? Do wykonywania zaleceń chyba nie potrzeba utrzymywać tylu pasibrzuchów? A czy Francja, Niemcy, Hiszpania, Czechy, itd. też będą miały postępowania "dyscyplinujące" jak Polska? Oni też w ten czy inny sposób "orzekli" wyższość prawa krajowego nad unijnym. Pytam z czystej ciekawości, czym się od nich w momencie dzisiejszego wydania wyroku przez TK różnimy.
3
@Kurkmen Zależy co rozumiemy jako wyższość prawa polskiego nad unijnym, Konstytucja jest ponad umowa międzynarodową, ale polskie ustawy muszą być zgodne z prawem unijnym
3
@Kurkmen Dziś prezes Przyłębska, funkcjonariuszka PiS, odkrycie towarzyskie Kaczyńskiego i dobra kucharka, to wszystko niweczy. Lenin mówił, że kucharka może rządzić państwem. I rządzi — skomentował wyrok TK - Leszek Miller.
Atak na sądownictwo jest bezprecedensowy"
– To są wyssane z palca tezy – odpowiada sędzia Zdziennicki. – Można się powoływać na orzeczenia w innych państwach, ale one dotyczyły zupełnie czegoś innego. Tymczasem w Polsce władza polityczna nagminnie łamie Konstytucję i jednocześnie twierdzi, że jej broni. A atak na sądownictwo, będące kręgosłupem państwa, jest bezprecedensowy, a ludziom wmawia się, że to orzeczenia TSUE są atakiem na suwerenność Polski.
Joachim Brudziński - okradł kolegę w pociągu!!!
Beata Kempa - okradła dzieci z Syrii!!!
Ryszard Czarnecki - okradł parlament Unii Europejskiej!!!
Anna Zalewska - okradła PCK!!!
Maciej Wąsik - okradł stację benzynową!!!
Na temat Kamińskiego to szkoda cośkolwiek pierdolić - poprawczak, alkoholik, przestępca - trzy lata bezwarunkowego pierdzenia w pasiaki!!!
I mógłbym tak wymieniać do meczu najukochańszej repki Albicelestes, ale po co /na co??? DOBRA ZMIANA - JPRDL!!!
2
@Kurkmen Przepisy krajowe muszą się mieścić w pewnych widełkach wyznaczonych przez dyrektywy unijne.
Dla mnie to jest niewiarygodne, że do 2004 roku dostosowujemy swoje prawo do regulacji unijnych, co jest warunkiem przynależności do niej, a w 2021 roku wielkie zdziwienie, że te warunki dalej obowiązują.
A co do Twoich pytań, po co na nie odpowiadać? Ty zawsze brzmisz jak mój sąsiad pisowiec, który jest w na 100% pewien, że "pedałów trzeba leczyć". Masz niższe standardy i zadajesz pytania, na które odpowiedź Cię nie interesuje, bo dysk masz już bezpowrotnie sformatowany. No przynajmniej nie widziałem, żeby jakiekolwiek wyjaśnienie skłoniło Cię choćby do zastanowienia nad tym co piszesz.
2
@Comentateiro uff, całe szczęście, że Twoje standardy są so high :)
3
@ElPonczato Są. Nie leczę gejów, nie obrażam kolorowych, nie szczam na prawo krajowe, doceniam Unię, krytykuję nepotyzm, szczepię się, żeby zmniejszać zagrożenie wśród Polaków-rodaków i wiele wiele innych.
Jestem w 100% odwrotnością antypisowców, którzy standardami wycierają podłogi a pewnie bardziej by pasowało powiedzieć kible.
Na szczęście dla tego kraju jeszcze zostało sporo ludzi, którzy są Twoją przeciwwagą.
0
@Comentateiro xDDDDDD