- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1743 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1743 Culés
0
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-smartfon-galaxy-s20-fe-g780g-bl-samsung.bhtml?gclid=CjwKCAjwtfqKBhBoEiwAZuesiF1zPsYTir9xG4abA5-nYKJVCbLszbs_Q4LSSA6Nbc0KzrNkwkE8oxoChw0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Co sądzicie o obecnej cenie? Zastanawiam się czy np przy okazji Black Friday cena może spać jeszcze do np 1999 zł albo 2099? Czy raczej nie?
0
@konrad1661 kurde telefon 6.5 cali, da się tego używać?
0
@Kubsoleon a które masz teraz mniejsze? :D niby 6.5 cali ekran ale zero ramek. Porównaj sobie 6.5 telefon i stary tablet 7. Gigantyczna różnica ;)
@konrad1661 nie wydaje mi się ale cholera wie
0
@Bykunn No właśnie się zastanawiam czy kupować już teraz czy poczekać czy spadnie jeszcze coś ta cena. Sam wlaśnie nie wiem co i jak
0
@konrad1661 ja bym na pewno w tej cenie nie kupił Samsunga ;) obraziłem się na Samsungi średnio cenowe. Flagowce a jak nie ma kasy to "chińczyki" ;) Ale to tylko moje zdanie
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bykunn No ja jestem team iPhone i już tam dla mnie 6.1 to max
0
@Bykunn Przecież S20 FE 5G to flagowiec obok całej serii S20. Sprawdzałem to
0
@konrad1661 no bieda wersja flagowca niby :D zapewniam że w tej cenie kupisz lepszy telefon ;)
0
@Bykunn To co byś mógł polecić?
0
@Bykunn Poza tym nie do końca jest slaby. Sprawdzałem porównania z S20 i różne benchmarki i wychodzi mega dobrze. Chociażby ma lepszą baterię od S20, taktowanie procesora też lekko większe. Jedyne co to ma o 2gb ramu mniej. Aparat taki sam jak S20 a z gorszych rzeczy to jedynie kwestia wykończenia i materiału użytego do obudowy. Nie licząc tego (a i tak mam case i szkło) to nawet wychodzi lepiej niż podstawowa wersja S20.
Z plusów s20 fe jest chociażby 5g, lepszy przedni aparat, większy ekran, procesor snapdragon
Z minusów to gorsza rozdzielczość od s20 i nieco słabszy aparat z tyłu.
Tak więc nie powiedział bym ze to słabsza wersja flagowca
0
@Bykunn No i dodam również, że nie mam zamiaru się pakować w jakieś wynalazki typu realme czy Xiaomi
0
@konrad1661 no to skoro nie chcesz wybierać z najlepszych telefonów w tej cenie to bierz Samsunga ;) ważne żebyś Ty był zadowolony