La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1758 Culés

5

Pisarz Szczepan Twardoch, zadeklarowany przeciwnik obecnej władzy, masakruje jutrzejszy spęd:

https://x.com/bazyliowymus/status/1446476565739675649

konto usunięte

3

@baartekk97 To jest takie typowe podbijanie emocji u swoich zwolenników raz na jakiś czas, żeby utrzymywać ich w stanie ciągłego uniesienia aż do wyborów.

Oczywiste jest to, ze to nic nie da i nie wniesie, tak jak strajki kobiet, czy KOD o których nikt już dziś nie pamieta.

Jesteśmy panstwem demokratycznym i wygrać trzeba po prostu przy urnach.

0

@baartekk97 Jedynie kogo zmasakrował to samego siebie. Tu chodzi aby dać władzy sygnał, że obywatele nie chcą aby Polska wychodziła z Unii. Jeszcze jesteśmy państwem w miarę demokratycznym dlatego takie protesty są możliwe (chociaż zapowiedzi sanepidu poddają to w wątpliwość). Najlepiej siedzieć w domu na dupie i się niczym nie przejmować. Z taką postawą dzisiaj dalej Polska byłaby państwem totalitarny, komunistycznym.

2

@Kgorecki2500 Jakby ktoś nie wiedział to kolega Górecki jest takim typem człowieka, że jakby Tusk wszedł mu do pokoju i centralnie nas..ł na stół to on i tak by go bronił xD
Od 2015 roku notorycznie chodzicie na te swoje spędy, pokrzyczycie, obrazicie innych ludzi i się rozejdziecie. NIc z tego nie wynika. Może zamiast nieudolnie machać szabelką wzielibyście się do roboty i zrobili coś, żeby ten kraj zmienil sie na lepsze.

0

@baartekk97
1. Fragment z Tuskiem chybiony.
2. Nie wiem po co krytykować ludzi, którzy korzystają, ze swoich konstytucyjnych praw aby protestować w słusznym celu.

0

@Kgorecki2500 Można ich krytykować, jak wszystko inne w tym kraju. Wolność słowa. To też jest w konstytucji.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Ty poważnie masz więcej niż 14 lat i wierzysz ze „okazywanie niezadowolenia” rządowi w Polsce coś wnosi?

0

@Khardan Gdyby tak wszyscy uważali to dalej by w Polsce rządził PZPR

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Nie do końca, bo PZPR upadło będąc ciągnięta ciężarem Związku Radzieckiego.

Ale nawet - jest kluczowa roznica między państwem totalitarnym, w którym sposób ulicznych manifestacji jest jedynym, a demoktacją, w której wola narodu ujawnia się przy urnach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?