La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

3

Plus Liga chyba nigdy nie była tak mocna jak w tym roku.
Zauważcie, że na topowym poziomie mamy takie drużyny jak:
Jastrzębski Węgiel, Zaksa Kedzierzyn-Kozle, Resovia Rzeszów.
Oprócz tego na wysokim poziomie jest także Skra Bełchatów, Aluron Warta (Zawiercie), Projekt Warszawa (dawniej Orlen Verva Warszawa).
Oprócz tego nieźle mogą się spisać GKS Katowice, czy też Trefl Gdańsk.
Reszta na trochę słabszym poziomie, ale wszyscy wymienieni, przynajmniej w teorii, powinni walczyć jak równy z równym. 8 drużyn na wysokim poziomie + 1 beniaminek z Lublina, który jest niewiadomą.

3

@michal26 zamiast Katowic to ja bym umieścił Suwałki które są bardzo fajnie ułożonym zespołem i poprzednie sezony mieli już bardzo dobre dodatkowo super trener. No i ta resovia na papierze zespół super ale jak się popatrzy na ich grę to już średniakiem zalatuje

2

@Xxxbarca4ever Resovia to kwestia rozegrania się. Druga połowa sezonu powinna być lepsza.
Fakt. O Ślepsku Suwałki zapomniałem. Na papierze średnio, ale są bardzo dobrze poukładani.
No zobaczymy.

2

@michal26 wg mnie resovia nic wielkiego nie osiągnie mimo składu. Slepsk skład ma bardzo dobry lukasik, tuaniga boladz, takvam, to super gracze ale jak dla mnie połowa ich sukcesu to trener kowal

0

@Xxxbarca4ever no, ale nie lepsi niż w takiej Resovii, Skry, czy Projekcie Warszawa. O Zaksie nie mówię nawet.
Max poziom GKSu na papierze.

0

@michal26 ja myślę że slepsk to taki łącznik między czołowa 6 a reszta zespołów

0

@Xxxbarca4ever no na papierze przynajmniej to Trefl Gdańsk też będzie tym "siódmym".
Ogólnie wszyscy się wzmocnili przed sezonem. Sądzę, że taki GKS, Ślepsk i Trefl będą walczyć o 7 miejsce, ale nie zdziwię się jak któraś z tych drużyn będzie na 4 miejscu.

1

@michal26 dokładnie plus liga stała się bardzo mocna i równa przede wszystkim

0

@Xxxbarca4ever otóż to. Bardzo cieszy mnie taki rozwój.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?