La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

6

W całej Polsce protesty przeciwko wyprowadzaniu Polski z UE. Niby dużo ludzi,ale i tak przeraża ilu jest obojętnych albo ulega ogłupiającej propagandzie TVP. Albo zostajemy w tej zgniłej Unii, albo idziemy razem z Putinem i Orbanem.

5

@Przemek2323 100% prawdy. Ludzie nie doceniają Unii przez swoją totalną głupotę.

7

@macio_944 Raczej ją przeceniają przez swoją totalną głupotę.

5

@Przemek2323 Taaa. Założe się, że za 10 lat dalej tam będziemy. Bez względu czy Ci ludzie dziś wyszli, czy nie.

4

@Przemek2323 A myślałem, że już nie będzie trzeba oglądać takich widoków :(
@skubi99 Tak, tak. Wielka Brytania bardzo doceniła wyjście z Unii

0

@skubi99 dzięki komu mamy tak małe bezrobocie? Nowe drogi itd. Firmy dostają tak wielkie dofinansowania że pomaga to w rozwojowi. Znajomy dostał kolejne 1.5 mln na rozwój suszarni razem już 3 mln i zatrudnia 12 osób, gdyby nie to dofinansowanie to do dzisiaj by jechał na trajzega ;)

0

@Kgorecki2500 Co ma tu Wielka Brytania?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?