- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
6
Przecież idiotyczny jest ten przepis że gdy pilki dotyka obrońca ten anuluje ewentualnego spalonego, przecież w ten sposób można nabić obrońcę by nie było spalonego xD
0
@Herato Ta... Na piwno xD
4
@Herato to nie takie proste - bo musiałbyś tak zagrać o obrońcę, że trafiałby piłka do partnera (a to wymagałoby odpowiedniej precyzji i siły i jeszcze szczęścia), a do tego tam jest informacja, że obrońca próbuje interweniować, więc jeśli obijesz o obrońcę piłkę to case już mógłby być inny.
2
@mekston przecież obrońca w każdej sytuacji próbuje interweniować...
0
@Adi123456789 Adi, aleś ty mondrutki :D
0
@maniak33333 nie do końca - przecież tu kolega przedstawia sytuację celowego nabicia obrońcy. Obrońca może być zaskoczony i nie wykonać żadnego ruchu (bo nie zdąży)
Jeśli obrońca wykonuje rozmyślną paradę obronną lub piłka odbija się od niego (rykoszet) to jest spalony. Zresztą cała machina jaką kolega napisał nie jest taka łatwa do realizacji - nawet gdyby udowodnić intencję związaną z przecięciem podania.
0
@mekston to ďlaczego sędziowie do tej pory nie uznawali takich goli do dzisiaj. Często są takie gole przy wrzutkach i wybijanie obrońcami głowa przedłużanie. Zawsze jest spalony. Uwierz mi że oglądam dużo meczy ;)
0
@maniak33333 1) pokaż mi konkretną sytuację to porozmawiamy - możemy ją wspólnie omówić
2) potencjalne błędne decyzje w innych spotkaniach mogły mieć miejsce
0
@POLAK12345 zawsze możesz na mnie liczyć xD