La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

0

Już to widzę jak Newcastle kupuje słabego i zaraz 30 letniego Coutinho xD

1

@Joe_Pesci Od kogoś trzeba zaczac. To nie jest tak, że wjadą na pełnej i wezmą z marszu Mbappe, Haalanda itp

1

@Joe_Pesci A myślisz, że tak będą mogli przebierać w piłkarzach? Nie wiem czy akurat wezmą Coutinho, ale bardzo wielu topowych piłkarzy już jest w klubach gdzie zarabiają w petrodolarach

konto usunięte

1

@DonAndrzejos ale to jest zaczęcie od niczego. Od kupienia wraka bez formy, bez psychiki, z dojechanym kolanem, z gigantyczna pensja. Nie sadze by pracowali tam ludzie niepełnosprawni umysłowo a chyba tylko tacy chcieliby filipka pozyskać.

No chyba ze Barca odda im go za darmo, wtedy może tak.

0

@Dankhog Zobaczymy jak zareaguje na powrót do Anglii

konto usunięte

1

@DonAndrzejos dalej będzie wrakiem, jeszcze większym gdyż w każdej innej drużynie będzie wymagane bieganie z czym Filip ma problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?