La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1692 Culés

0

Topowy bramkarz o lidze narodów Thibaut Courtois

Sobotni mecz z Włochami nie ma sensu. Tak samo jak zajęcie 3. miejsca w Lidze Narodów. Nie wiem, dlaczego go rozgrywamy - mówił w wywiadzie po przegranym półfinale, w którym Belgowie ulegli Francuzom.

Już po starciu z Włochami bramkarz nie gryzł się w język. - To było spotkanie tylko dla pieniędzy. To dodatkowe pieniądze UEFA, ponieważ mecz był transmitowany w telewizji - powiedział.

Krytykują pomysł dotyczący Superligi, a sami nie dbają o graczy, troszczą się tylko o swoje kieszenie. To zła rzecz, o której się nie mówi. Słyszymy o corocznych mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata. Kiedy odpoczniemy? Nigdy. Nie jesteśmy robotami. Mamy coraz więcej spotkań i coraz mniej odpoczynku. Nikogo to nie obchodzi

0

@Joe_Pesci Akurat Belgowie nie powinni narzekać bo od 50 lat nic nie moga wygrać xD.

8

@Encore i to jest powód dlaczego mają grać więcej meczy? xD

0

@Joe_Pesci W tamtym sezonie nie było ligi narodów.Jak zagrają dwa mecze wiecej to się nic nie stanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?