La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

2

Niby 01:52, a jednak trochę ludzi tu jest. Szanuję z wyjątkiem @Danny Gaucho .

3

@macio_944 Ktoś musi czuwać byście mogli spac

2

@Encore Przede mną jeszcze ok. godzina roboty :/

2

@macio_944 Co mam ci Macio powiedzieć. Takie to życie jest. Oby do przodu i jakoś to będzie

36

@macio_944 Dziękuję za szacunek.

18

@Danny Gaucho O kurde Danny whatttt

1

@macio_944 jak mówił Shrek: byle to fajrantu i na chatę.

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Danny Gaucho Gdybym wiedział, że jesteś, to bym tak nie napisał. Na szczęście jest coś takiego jak edytuj.

@PatrychoO Zawsze sobie mówię, żeby nie brać więcej zleceń, ale uja, zawsze biorę i potem cierpię :D

1

@macio_944 Uu panowie a czemu taka zimna krew między wami

3

@macio_944 Na szczęście wiem, że kłamiesz. Do Choroszczy?

1

@Danny Gaucho Na badanie.

0

@macio_944 Byle do 6, odbić się kartą i czym prędzej opuścić miejsce pracy :D

konto usunięte

0

@Danny Gaucho co chwile zmieniałeś te avatary, a nic nie pisałeś…

0

@Joe_Barbaro Współczuję. U mnie to bardziej kwestia wyboru niż przymus, no i mam bardziej elastyczne godziny pracy, jednak poniekąd drugą zmianą to mogę nazwać :D

0

@DaPidejpi Przecież ciebie nie było bo usunąłes konto

8

@DaPidejpi Raz zmieniłem i to dawno temu. Za stalking idzie się do pierdla.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho wiem, wiem. Z ciekawosci sprawdzałem czy żyjesz, a tu inny avatar wiec przynajmniej mogłem spać spokojnie…

konto usunięte

0

@Encore o czym ty do mnie rozmawiasz

19

@Danny Gaucho No i poszło się ebać wszystko, prawie rok wytrzymałeś bez komentarza, ale wódeczka niestety robi swoje

0

@DaPidejpi No nie było cie a to konto założyłes w w kwietniu

1

@Mario96w bez komentarza na tym koncie*

4

@Mario96w Sylwester, potem Trzech Króli. Wiesz jak jest...

1

@Danny Gaucho To prawda, jak królowie zrobią ucztę to ciężko się potem odnaleźć

7

@Danny Gaucho Kurde. Myślałem, że wywierałeś swoją nieobecnością presję na Tebasie, aby zaakceptował przedłużenie Leo z nagięciem przepisów oraz presję na zarządzie Barcy, aby Ci zwolnili Koeman'a, bo La Rambla tego chce.

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho Jak widać, nieskutecznie.

0

@Danny Gaucho Po cholerę mi te gorące, zobacz co narobiłeś. Człowiek dba o swój introwertyzm bardziej jak o własną żonę, a potem wp***li się taki łysy i co drugi komentarz to jego.

0

@macio_944 Masz żonę jako introwertyk? Ona o tym wie? :]. No widzisz, nie muszę nawet zakładać dyskusji, żeby być w gorących. Nie dziękuj.

1

@Danny Gaucho Przecież Ty nią jesteś ❤️
Kanapki mi zrób na jutro.

0

@Danny Gaucho heh, wymiękłeś ;x

konto usunięte

0

@Transu96 myslalem, ze jest mocniejszy psychicznie, ale sie mylilem.

1

@macio_944 @Transu96 @Rust_Cohle
O co chodzi z tą nieobecnością Gaucho? Jakaś obietnica poszła? Nie jestem w temacie, a wątek wydaje się ciekawy ;)

konto usunięte

7

@AmigoBlancos Moglbys mnie nie oznaczac?

1

@Rust_Cohle
Jasna sprawa xD

1

@AmigoBlancos Nic takiego nie miało miejsca. Szanujmy się.

konto usunięte

0

@Encore co ty gadasz xD przecież tamto konto usunąłem w marcu, a te założyłem w maju, ale czas od marca do kwietnia to odwiedzałem stronę. Zreszta Danny nie udzielał się od listopada zeszłego roku

1

@DaPidejpi A to już nie pamietam w takim razie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?