- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
9
Denis Zakaria to profil piłkarza o którego Barcelona zabiega już od dłuższego czasu. Teraz będzie okazja by pozyskać go za "śmieszne" pieniądze bo już w zimowym okienku transferowym będzie opcja sprowadzenia go za 5-7M euro, ponieważ w czerwcu jego umowa wygasa. Ma 24 lata, przez kontuzje w 2020 roku jego rozwój nieco przyhamował z tego co piszą kibice Borussii Mönchengladbach, ale początek tego sezonu ma bardzo dobry. Pep Guardiola zabiegał o tego piłkarza dwa lata temu, ale ostatecznie padło na Rodriego z Atlético. Może również w awaryjnych sytuacjach zagrać na środku obrony. Barcelona interesuje się też Kessié, ale myślę, że na dzień dzisiejszy nie jest on w naszych progach finansowych szczególnie, że musimy się negocjować o niego z takimi klubami jak PSG, Liverpool, Manchester United więc może być bardzo ciężko, a opcja Denisa wygląda już na bardziej realną.
0
@BarcaInfo Roma* właśnie za niego chce dać 5 baniek wiec niech Laporta nie robi lipy i wykłada hajs i go zgarniamy
0
@BarcaInfo A Rodri nie grał w Villarealu wcześniej?
2
@DaPidejpi AS Roma się nim interesuje z tego co widzę. Myślę, że możemy realnie powalczyć o niego już w styczniu.
2
@BarcaInfo Jak go nie wezmą za to 6-7 mln to są idiotami taka jest prawda. Ale jest Alemany i Planes którzy mają łeb na karku(tak myślę).
2
@Rewolucja123 Grał. Atlético zapłaciło za niego śmieszną klauzulę 20M euro, a po dwóch sezonach odszedł do City za 65M euro.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Którego piłkarza byś wolał?
0
@BarcaInfo o faktycznie, to Roma jest. Na pewno się znajdzie nawet 10 baniek w razie co. Ta cena 5-7 to promocja
0
@BarcaInfo może grać na śo? A pozycja główna to dp? Jak tak, to idealnie wpasuje się do systemu 433, dzieki któremu można zmieniać ustawienie na kilka różnych w fazie budowy ataku, a także obronnej.
3
@AllBundy Piłkarsko Franck Kessié jest lepszym piłkarzem więc jego, ale też trzeba patrzeć na sytuację finansową i uważam, że w tej sytuacji Denis jest w naszym zasięgu. Nie mamy szans się licytować z innymi gdzie też pewnie prowizje będą wysokie, a sam piłkarz w Milanie prosił o 8M euro rocznie.
0
@BarcaInfo mamy mało kasy, więc trzeba skupić się na pozycjach priorytetowych. Pomocnik do nich raz, że nie należy dwa mamy tam wspaniałą młodzież.
0
@masq Ale też potrzebny jest balans w drużynie. Sami młodzi nie wygrają Ci wszystkiego, a Busquets już jest bliżej końca, prawdopodobnie jego ostatni sezon na takim poziomie, a opcja jego zastępcy jest w zasięgu 7M euro.
0
@BarcaInfo co do Kessiego i Zakari nie wiem jak ten drugi, ale Kessi to silny box to box, który bezpośrednio rywalizował z De Jongiem. Jeśli Zakaria potrafi grać na pivocie to być może się nawet bardziej przyda ale tutaj już musi wypowiedzieć się ktoś kto regularnie ogląda bundeslige.
1
@BarcaInfo @Lionel_Messi10 Kirdyś chciałeś go pamiętam ;)
0
@BarcaInfo Frenkie może i młody, ale do mentorowania starczy. Ja bym jednak wolał 1-2 porządne zakupy do ataku i na ŚO.
Ps jak oceniasz szansę na Haalanda?
0
@masq Nie ma szans na niego i wątpię, że masz projekt sportowy go przekona.
1
@Coutinho007 Tak, chciałem go u nas zobaczyć. :)