La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

2

Co by musiał zrobić Lewy żeby dostał ZP?

Sam już nic nie może,jest zbyt jednowymiarowym piłkarzem,typowy lis pola karnego. Lepiej tego typu piłkarze grać nie mogą.
Musiałby liczyć na słabą formę przeciwników by dostać takie wyróżnienie.

Nie ma co się dziwić, wiadomo że piłkarz który gra na podobnej skuteczności co Robert i na dodatek ma pozostałe elementy na poziomie światowym np: rozgrywa,drybluje czy gra świetnie w obronie będzie grajkiem dużo lepszymi.

3

@Roobo To chyba Bayernu nie oglądasz, Lewy sporo angażuję się w rozgrywanie oczywiście robi to w trudniejszych meczach, gdy Bayern ma problem z rozgrywaniem czy reprezentacja Polski, ale ten element od jakiegoś czasu stoi u niego na wysokim poziomie. Fakt dryblerem nie jest jakimś genialnym, ale 1 na 1 też potrafi sobie poradzić. Nie oczekujmy gry obronnej od napastnika bo jeśli ten aspekt byłby kluczowy to Leo w tej kategorii miałby 0 punktów. Moim zdaniem jego kandydatura jest słuszna czy jest lepszym piłkarzem niż Messi? Nie, ale według wielu kategorii ten rok kalendarzowy miał od Argentyńczyka lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?