La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

1

Zastanawia mnie to nabijanie się z hattricka Ronaldo, a nawet spotkałem się z określeniem "żałosne". Nie rozumiem, to on ma specjalnie nie strzelać, lub nie wychodzić na boisko bo to Luksemburg? Każdy stara się dać z siebie wszystko, czasem po prostu zdarzają się łatwiejsze mecze. Jak Messi się wyszalał z Boliwią to była tu euforia i chwalenie nieskończone.

4

@Oskar00 Porównujesz Boliwie do Luksemburga?

0

@Rewolucja123 Ten Luksemburg to nie takie jaśki.

4

@Rewolucja123 Boliwia poza stadionem na nietypowej wysokości raczej nie ma dużo lepszych argumentów do stawiania się mocnym rywalom.

3

@Rewolucja123 No wiesz nawet transfermarkt wycenia wartość reprezentantów Luksemburga na ok. 25mln, podczas gdy Boliwii na ok. 9 mln. Poza tym jak by nie patrzeć najlepszy piłkarz kadry Luksemburga - Barreiro jest o klasę lepszy niż jakikolwiek piłkarz Boliwii + wątpie żeby np. Boliwia przylątując np. Dublina potrafiłaby ograć Irlandię. Imho porównywalne drużyny ze wskazaniem na Luksemburg z uwagi na Barreiro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?