- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1747 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1747 Culés
8
Obecnie lobby dziennikarstwa sportowego mocno atakuje Souse za decyzję o spotkaniu z Cashem zamiast obejrzenia meczu Legia - Lech i stąd moje pytanie. Czym będzie różniło się obejrzenie tego meczu na żywo od obejrzenia go później w dodatku z możliwością przybliżenia, zatrzymania, przewinięcia i to w dodatku w zajebistej jakości? Bo ja nie potrafię na to znaleźć logicznego argumentu poza zaspokojeniem ego kibiców ekstraklasy jak i całej śmietanki dziennikarskiej.
8
@Mr8lack Też mnie to śmieszy. Co więcej popularni dziennikarze bardzo się srają do niego, dosłownie o wszystko. Wiem, że Boniek nie jest już prezesem więc trudniej im o przecieki na temat sytuacji w kadrze, ale też zauważyłem, że mocno ich denerwuje to, że nie powołuje ich "piłkarzy przyjaciół" i w sumie dobrze robi. Oni mogą sobie dalej szczekać w mediach społecznościowych, a Sousa robi to co należy i na ten moment nie można się zbytnio przyczepić do jego pracy.
4
@BarcaInfo Polska piłka potrzebowała takiego powiewu profesjonalizmu moim zdaniem
5
@Mr8lack Tak. Za dużo kolesiostwa było w ostatnich latach, dziennikarze też za dużo wiedzieli i za dużo mogli. Skrócił im rękę to teraz muszą się jakoś odegrać, ale na całe szczęście internet śmieje się z nich, a nie popiera tego.
2
@BarcaInfo No właśnie za stan naszego dziennikarstwa odpowiadają przede wszystkim Polacy (ci z internetu również i nawet szczególnie), bo przez zgodę na uprawianie takiego dziennikarstwa obecni dziennikarze za bardzo obrośli w piórka i wszystkie rozumy pozjadali. Najlepszym przykładem moim zdaniem jest taki Borek, który cieszył się ogromną sympatią internautów aż w końcu mu odj***ło.
2
@Mr8lack Dziennikarze kąsający Souse to jakis polski typowy szlam. Nie pojmuję ich głupoty.
0
@Mr8lack No ze stadionu widzisz sporo więcej no chyba że on ma dostęp do materiałów z wielu kamer choć wątpię.
0
@Gall Co? Na 100% ma dostęp do nagrań z wielu kamer szczególnie biorąc pod uwagę, że mówimy o lidze państwa, które prowadzi.
0
@Mr8lack To Polska i nie takie rzeczy się tu działy.
No jak dla mnie dalej obejrzenie na żywo z wysokości trybun to dużo lepsza opcja niż katowanie meczu kilkanaście razy by uchwycić to co widział by z trybun, zresztą od tego są analitycy.
Wielokrotnie trenerzy wypowiadali się że oglądanie z trybun (z powodu kar) dużo im dało, a przecież też mają dostęp do nagrań.
0
@Gall Nie słyszałem takich wypowiedzi. To jest Polska, ale nawet w ekstraklasie masz powtórki z różnych ujęć. Jeśli masz takie wypowiedzi trenerów, to podeślij z ciekawości.