La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

7

Cieszę się, że Koeman nie był moją mamą w podstawówce. Konsekwencje mógłbym ponosić do dziś

1

@Comentateiro Już sie nie znęcaj nad Ronaldem bo jutro wyjdzie smutny

3

@Encore Niech przestanie znęcać się nade mną najpierw. Zresztą, ja i tak jestem nad wyraz cierpliwy do tego Tulipana.

0

@Comentateiro Od którego sezonu kibicujesz Barcelonie?

1

@Pawel13sz To będzie coś koło 30 lat temu, początek, jako nastoletni chłopiec. Taki miły i niewinny

1

@Comentateiro To ty jesteś już dziadek

1

@Encore A chcesz jakiejś rady wnusiu?

1

@Comentateiro Łoł, stare dzieje :D

1

@Comentateiro W sumie to sobie radze

0

@Comentateiro 27:09 - 28:00 TOP czy nie TOP?

2

@Pawel13sz Pięknie nakręcone, ale ten gol kojarzy mi się jednoznacznie: z klęską, która nadeszła. I dlatego nigdy potem go nie oglądałem. Za dużo kosztuje mnie emocji

1

@Comentateiro czyli napewno pamiętasz ( nie z archiwum) gola naszego tulipana na wagę zwycięstwa w finale?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?