La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

konto usunięte

12

2

@tristan87 Golazooo

1

@tristan87 O z 4 metra WOW xD

4

@AlexDark00 Ale zobacz jak to uderzył

18

@Encore Nie ważne jak, ważne z 4 metra xD Jemu nie przemówisz.

0

@tristan87 Najlepszy piłkarz na świecie.

0

@Encore No faktycznie, widowiskowe jak przewrotka Ibry z 40 metrów.

konto usunięte

2

@AlexDark00 z 6 metra... fuj


0

@LUPR Ten gol o wiele ładniejszy, bo to był strzał a nie strącenie piłki.

3

@AlexDark00 No dla mnie to jest widowiskowa bramka.Myślę że wielu by nie podjęło nawet próby uderzenia w ten sposób.

7

@AlexDark00 a no to już nie będziemy się cieszyć z takich bramek, w ogóle z żadnych bramek bo Ibra strzelił 20 lat temu z przewrotki... przepraszamy!

0

@Katalończyk 99 Gol spoko, ale tu niektórzy mu za to ZP dają xd

0

@Encore Widowiskowe to są jakieś przewrotki, nożyce, a nie strącenie lekko piłki.

0

@AlexDark00 Nie za to, a świetny indywidualnie rok.

0

@AlexDark00 Ale ewidentny ból tyłka Ci nie pozwala nawet przy takm golu pochwalić najlepszego na świecie RL9 :D Ależ ból :D

0

@puyol_presidend5 Jaki ból? Najlepszy jest Lionel Messi, któremu lewy może buty czyścić.

0

@takisobiektos No zajebisty, poprowadził repke do Warszawy z 4tego miejsca w grupie.

0

@AlexDark00 O, czyli Leo poprowadził Barcę do kleski w LM, w lidze po raz pierwszy uniknął kleski z repką :D

0

@puyol_presidend5 No mnie się wydaje, że Messi te LM wygrał z Barcą nawet 5 razy. Za to lewy z repką nic nie wygrał, nie wygrywa i nie wygra.

0

@AlexDark00 Tylko porównaj chłopczyku jakie Lewy ma szanse na sukcesy z Reprą, a jakie Leo z Argentyną (na CA zawsze faworyt, na MŚ jeden z mniejszych faworytów).

0

@puyol_presidend5 A ty porównaj "chłopczyku" Barcę z ostatnich 4 lat, a Bayern.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?