La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

3

"SQUID GAME" - BEZ SPOJLERÓW :)...ale pytanie to bardziej do tych, którzy już serial obejrzeli.

Chodzi mimo głównego bohatera z dziwnym nazwiskiem coś w stylu "Huy Wie Jak" i jego grze aktorskiej w tym serialu.
Moim zdaniem facet rozkręcał się z odcinka na odcinek, bo na początku wydawał się być sztuczny (pokazywanie emocji wychodziło mu bardzo źle)...ale z czasem zaskoczył mnie pozytywnie i już nie irytował jak w dwóch pierwszych odcinkach. Potem było tylko lepiej.
Jak uważacie?

konto usunięte

1

@norbi77 było zdecydowanie lepiej

konto usunięte

1

@norbi77 W ogóle jeśli jeszcze ktoś nie widział serialu to koniecznie musi zobaczyć, mega wkręca i na jedno posiedzenie obejrzałem cały sezon i już szukałem zapowiedzi drugiego :p

1

@Wojtah polecam podobny klimat Alice in Borderland na netflixie, japońska produkcja. Tak jak Squid Game nie jest to jakieś górnolotne kino, ale bardzo się wkręca.

0

@thcmenel420 Oooo...dzięki. Już ściągam i obadam :)

1

@norbi77 daj znać czy się podobał

0

@thcmenel420 Narazie oglądam KINGDOM drugi sezon. Potem wezmę się za Twój i dam znać :)

1

@thcmenel420 Dwa pierwsze odcinki dobre...trzeci rozjebał mózg...dosłownie :/
Szkoda, że zginęła Shibuki. Fajna laska :)

0

@norbi77 no szkoda jej, ja już po seansie i krótko mówiąc nie spodziewałem sie tak fajnego serialu

0

@thcmenel420 Dzisiaj dokończyłem :)
Jeden z odcinków, ten w "Plaży" był słaby, ale jako ogół to naprawdę dobry i wciągający serial i czekam na sezon 2 :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?