La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

5

Skończcie już z tym porównaniem Messiego z Fatim. Ansu nigdy nawet w 1 procencie nie osiągnie takiego poziomu jak Leo a wy się jaracie jak by nie wiadomo co prezentował

konto usunięte

9

@KarwanLaMasia jak na 18 lat to jest mega gosciem

3

@AllBundy do mega to mu dużo brakuje a do Messiego proszę go nie porównywać bo to obraza dla Leo

6

@KarwanLaMasia to fajnie.

7

@KarwanLaMasia wstawaj, zesrałeś się

konto usunięte

2

@AllBundy Pytanie jest czy będzie wstanie jeszcze podnieść swoj poziom piłkarski. Niektórzy piłkarze jak na przykład Lewy na najwyższy poziom weszli w wieku 24 lat a tacy jak Mbappe dużo szybciej

konto usunięte

0

@Janiama niech omijają go kontuzje to wtedy zobaczymy :)

3

@KarwanLaMasia Na swój wiek jest świetny i może być z niego dużo pożytku, ale lubię sobie czasem wracać to tych akcji z okresu kiedy Messi miał 17-18 lat i to jest inny poziom. To jest geniusz tej dyscypliny.

1

@KarwanLaMasia Trochę racji w tym jest. Ludzie tutaj odlatują niesamowicie.

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak, ale tacy jak Leo rodzą się 1 na 100 lat, więc nie robiłbym ciśnienia Ansu, i nie porównywał go...niech robi swoje i pracuje a będzie dobrze.

1

@KarwanLaMasia Messi był wyjątkowy bo od początku swojej kariery grał tak samo. Nie było w jego przypadku takiego gadania "dajcie mu czas" itp bo on był wyśmienity od pierwszych meczów w Barcelonie. ANSU owszem jest bardzo dobry, ale już widać, że drugim Messim on nie będzie.

0

@KrystianR ale to w sumie nie jest żaden wzor matematyczny, ze kolejny geniusz urodzi się za 100 lat. Równie dobrze, juz może gdzieś śmigać, mógł się właśnie urodzić lub poczekamy 200lat xd

2

@marcin62 no oczywiście, to była przenośnia ale każdy wie o co chodzi..wydaje mi się że na chwilę obecną za dużo pompuje się balonika w okół ansu, dać mu spokój i czas i niech pracuje, bo tak jak kolega @MesQueUnClub_87 pisał, jak ktoś widział jak Messi w tym wieku grał to jednak poprzeczka była już wtedy bardzo wysoko zawieszona..

konto usunięte

0

@!34RC3!_0N4 nie spałem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?