La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

konto usunięte

6

Czekam na dzień w którym, te skurczybyki z Rockstar Games zapowiedzą GTA 6 i kolejny to już raz z rzędu rozwala rynek gier i pokażą jak powinna wyglądać każda gra
@macio_944 @marcin62

1

@DaPidejpi Taka prawda. Gta to wzór.

2

@DaPidejpi Mi tam już trochę hype na nowe GTA opadł. Najlepsze jest to, że kampania marketingowa Rockstara nawet się nie zaczęła. xD

No ale pewnie Rockstar wraz z GTA 6 pozjada branże

konto usunięte

1

@DaPidejpi Na GTA wydaje mi się, że możemy się nie doczekać, to była tak kontrowersyjna seria jeśli chodzi o postacie, misje, dialogi że dzisiaj w świecie tolerancji+ Rockstar może obsrać zbroję ;) Obym się mylił i żeby wreszcie wyszła 6

konto usunięte

2

@DaPidejpi Też czekam na gta 6, ale nie mogę się doczekać GTA Trilogy Definitive Edition

konto usunięte

1

@marcin62 oni nic oficjalnego nie dali, tylko jakiś mini znak niby, albo zmieniali reklamę na bilbordzie pod siedziba, a ludzie już wymyślali niewiadomo co i R* nie robiąc w sumie nic nakręca marketing przez ludzi. Oni są fenomenem w tej branży. Mistrzowie. GOAT jak Messi, Jordan, Woods, Phelps, czy Bolt.
@Encore ogólnie ich gry to wzór. Wiadomo, ze słyną głównie z GTA, ale jednak każda ich gra doprowadziła ich na szczyt i miano GOAT

konto usunięte

1

@against_modern_football nieee, GTA wyjdzie w przeciągu kilku lat na 100%. Oni robią coś na prawdę wielkiego i rewolucyjnego
@Image klasyka to klasyka :D

1

@DaPidejpi Jeszcze minie trochę czasu, choć podejrzewam, że zapowiedzieć mogą albo w tym roku na The Game Awards, albo w przyszłym. Ale do premiery to jeszcze spokojnie parę lat. Wciąż koszą b. dużą kasę na GTA Online, więc nie ma pośpiechu by wydawać 6 część.

konto usunięte

1

@macio_944 oni w sumie nigdy się nie spiesza. Lepiej, żeby wydali za 3-4, albo 5 lat i to było dopracowane tak bardzo, ze przez następne 10 lat będzie można w to grać i się nie znudzi

konto usunięte

1

@DaPidejpi w gta v online też ludzie muszą przestać grać i siano ładować, bo teraz to rockstar ma kurę znoszącą złote jaja ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?