La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

0

Teraz to kazdy chwali Ajax, a jak sprzedawali De Beeka , De Jonga , De Ligta to były gadki , że Ajax juz sie teraz skonczył. Posprzedawali najlepszych i bedą w Lidze Europy grać :)

1

@PatrykBarca a dziś: De Beek nie gra, De Jong ma wahania,a o De Ligcie jakoś cicho:) A Ajax w 3 meczach LM ma 9pkt i 11 goli:)

0

@PatrykBarca Ajax zawszę tak działał
To była fabryka talentów których trzeba było dobrze sprzedać
Co prawda mielibkilja lat postoju ale wracają znów do swojej roboty

1

@PatrykBarca
kupują solidnych zawodników doświadczonych- klaasen, blind (powrót), tadić haller + młodych zawodników kudus, antony, daramy + stawiaja na swoją zdolna młodzież
mają dobrego trenera i efekt jest

przede wszystkim jest dobre zarządzanie i w Ajaxie kilka lat temu zdali sobie sprawę że samą młodzieżą nic nie ugrasz stąd też transfery doświadczonych piłakrzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?