La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

0

Kluczem do wyjścia z grupy będzie zwycięstwo w Kijowie, bo na Camp Nou poradzimy sobie z Portugalczykami.

0

@Odcinkowy patrząc na dzisiejszy mecz jestem pełen obaw

0

@Odcinkowy drugim kluczem są mecze Portugalczyków z Bayernem, jesli Niemcy zagrają w jednym z meczów na pół gwizdka i przegrają to raczej bedzie po LM dla nas

0

@KierownikLucas zakładam że Niemcy będą fair i zagrają na 100% chociaż chyba to my mamy ich w ostatniej kolejce

0

@Odcinkowy tu nie chodzi o bycie fair, Bayern jest w takiej sytuacji ze od 4 kolejki mogą mocno rotować skladem aby budować sobie przewagę w Bundeslidze a w takiej sytuacji może im sie przydarzyć wpadka

0

@Odcinkowy dalej sądzisz ze poradzimy sobie z Benfica u siebie hyhy

0

@derlysy1979 tak na Camp Nou to będzie mecz o życie i jeśli nie będzie kartek/kontuzji to mamy duże szanse

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?