La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

3

Ja tylko przypomnę, że Frenkie De Jong w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych piłkarzy Barcy.

5

@KibicBarcy123 Nie do konca to prawda bo zaczał grać gdzieś w połowe sezonu i to też nie był jakiś mega sezon.Po prostu Barcelona jest przeciętna i nie trzeba dużo by się wyróżniac.

1

@KibicBarcy123 Ogólnie pod względem umiejętności jest jednym z najlepszych w naszej drużynie.

1

@KibicBarcy123 zeszły sezon jest zamknięty, to już historia. Teraz, jest obecny sezon i Frenkie nie jest jednym z najlepszych

1

@skubi99 Są tutaj tacy co to podważają i nie. Nie tylko jest to Rewolucja ale zrobił się kącik krucjatuszy atakujących Holendra i umniejszających mu...

2

@dv7wisnia Prawda, Frenkie mocno obniżył loty i trzeba od niego wymagać więcej, ale nie należy też zapominać, że De Jong pokazał już w Barcelonie duże możliwości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?