- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 787 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 787 Culés
3
Moim zdaniem Filip „Neo” Kubski powinien mieć swój pomnik u nas w kraju za bycie najlepszym graczem dekady 2000-2010 w cs 1.6, kilkadziesiąt wygranych turniejów w cs 1.6 i cs:go. Za bycie najlepszym polskim graczem i ogólnie jednym z najlepszych w historii sceny esportowej biorąc pod uwagę oba Counter Strike. Największe sukcesy osiągał kiedy ten poziom był najwyższy wiec to o czymś świadczy. Legenda i wielki człowiek
4
@DaPidejpi
Teraz mlodsi moga nie wiedziec, ale za czasow cs 1.6 to NEO byl Messim tej gry.
Reupload klasyka.
Zawsze przed gra musialem sobie odpalic i sie nahypowac na gre :D
Musicie odpalic na youtube lub osobnej karcie bo na la rambli sie nie odpali filmik
Moim drugim ulubionym graczem byl f0rest z czasow Fnatic.
Kojarzysz? :D pewnie tak bo gra do dzis, ale w tamtych czasach tez byl kocurem
1
@Rust_Cohle wielka legenda
0
@Rust_Cohle f0resta z czasów csgo jednak. Ja tak bardzo sceny E sportowej 1.6 to nie znam niestety, bardziej przez szukanie samemu. Ogólnie tez csgo nie gram od 3 lat na dobra sprawe i scena się tez nie interesuje, ale najlepsze czasy csgo akurat przeżyłem :D
0
@DaPidejpi Najlepsze czasy są aktualnie.
1
@DaPidejpi
"Największe sukcesy osiągał kiedy ten poziom był najwyższy wiec to o czymś świadczy."
Coooo xD
Przecież tera masz o wiele większą rywalizację, powszechność a co za tym idzie poziom jest o wiele wyższy.
1
@DaPidejpi uwielbiałem tę grę. Genialna zabawa, wspaniałe wspomnienia
0
@draxidox złote czasy cs1.6 i csgo tez kiedy ten poziom był bardzo wysoki
1
@DaPidejpi
I co uważasz, że był wyższy niż teraz gdzie masz sztaby, trenerów, psychologów analityków?
Patrzysz tylko przez nostalgię, tamte ekipy do teraz nawet podjazdu by pewnie nie miały.
Analogicznie z piłką nożną, uważasz, że w czasach Bońka, Maradony był poziom wyższy :D?
0
@draxidox jeśli chodzi o pilke to nigdy tak nie twierdziłem :D z nostalgia wspominam drużyny sprzed X lat, ale tu nie twierdze, ze na pewno by ich pokonali. Jeśli chodzi o esport to patrzę teoche przez pryzmat nostalgii, przyznaje się ale tez jednak do takiego 2017 był na prawdę hype na scene csgo i wielu tych graczy to na prawdę legendy pod względem skilla
2
@DaPidejpi
Mylisz pojęcia, hype na CS GO dalej jest. Może w Polsce nie ma bo już nie ma VP, ani zadnej porządnej drużyny w top 30, która jeździ na Majory ^^.
W krajach skandynawskich jest wielki Hype, są szkoły, klasy kierunkowane na esport.
1
@Rust_Cohle f0rest to był kozak nad kozakami, jescze SpawN był mega zawodnikiem
PS: Dalej gram sobie w 1.6, jak ktoś chętny na gungame to zaprszam :)
0
@draxidox Dokładnie skandynawia, francja, do tego oczywiscie region cis (Rosja, Ukraina itd.)