- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
15
Tragedia. Jak Piątek był top w Milanie to więcej ludzi oglądało.
9
@DonMatteo901 godzina do dupy i forma obu drużyn do dupy
17
@DonMatteo901 brak Messiego i Ronaldo robi swoje
17
@DonMatteo901 brakuje danych ile osob ogladalo na strims world
2
@Bykunn jeśli 16:15 w niedziele jest do doopy godziną to ja juz nie wiem...
Owszem - sobota 20:00 zawsze top, ale nie jest to poniedziałek 13:00
Przede wszystkim poziom jest znacznie niższy. Nie wiem jak było kiedyś, ale raczej grubo ponad milion ludzi to oglądało.
3
@Bykunn @DonMatteo901
A do tego nie zawiera to liczb z aplikacji Eleven/Canal+. Co by nie mówić, coraz mniej osób ogląda mecze w telewizji, coraz więcej na mobilnych urządzeniach. Eleven i Canal+ już nie są jedynymi możliwościami, by obejrzeć w pełni legalnie mecz.
0
@michal26 nie no wydaje mi się że w weekend sporo ludzi właśnie coś robi o takiej godzinie, szczególnie w niedzielę. Jakiś obiad u rodziny czy tego typu kwestie. To nie jest godzina pod odbiorcę europejskiego.
Ale zgadzam się że głównie dziadostwo sportowe obu drużyn.
Ale tez to co kolega napisał. Ja np oglądałem na aplikacji mimo że na tv
1
@Bykunn
No może faktycznie, ale za Guardioli i Mourinho, to ludzie l4 by brali, żeby obejrzeć, a teraz specjalnie do pracy idą, żeby nie musieć na to patrzeć xD
0
@michal26 trochę tak :D
0
@Khajio W sumie racja, ja mam tylko Eleven przez internet.
0
@DonMatteo901 Tyle wart jest po prostu ten mecz… Brak gwiazd w obu zespołach, poziom piłkarski żałosny - wrzuciłbyś na boisko kopaczy z Bilbao i Celty Vigo i nie byłoby żadnej różnicy…, a równolegle w Anglii Liverpool historycznie rozwalcowuje ManU na Old Trafford.. wybór meczu jest oczywisty! Sam od 60 min odpaliłem PL, a gd z tymi emocjami jak na grzybach, jednym okiem, na małym okienku, bez dźwięku.