- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
43
Logika Koemana: Rezygnujesz z Collado, który ostatecznie zostaje bez klubu, ponieważ widzisz, że Demir ma większy potencjał więc rejestrujesz go w pierwszym zespole, ale mimo tego boisz się podjąć ryzyko i stawiasz na Desta w roli skrzydłowego, a Demira odstawiasz na boczny tor przez co chłopak siedzi i się nie rozwija. Co więcej przez to, że został zarejestrowany w pierwszym zespole nie może grać regularnie dla Barçy B. Ostatecznie dwóch młodych piłkarzy (Collado i Demir) przez złe zarządzanie Koemana zostają bez minut i bez możliwości rozwoju.
1
@BarcaInfo Z tym Collado, to też wina klubu ok agenta.
1
@Rewolucja123 Też. Ale również bałaganu organizacyjnego. Mieć dwóch piłkarzy na prawe skrzydło i ostatecznie stawiać na Desta.
1
@BarcaInfo Pozostaje pytanie jakim cudem Koeman ukończył kurs trenerski? Pod stołem była koperta?
0
@BarcaInfo Postawienie Desta na skrzydle to był/jest dobry pomysł, już nie przesadzaj. W ogóle o wszystko można dojebać się na Koemana, ale nie że nie stawia na młodych. Pomyślałeś że Demir jest po prostu za słaby?
1
@BarcaInfo oby jak najszybciej został zwolniony
1
@kamilop Tak, ale w ostatnich 3 meczach miał jeszcze po 1 zmianie. Mógľ dać w każdmy szanse Demirowi, czy Nico, Balde, Puigowi lub Umtitiemu. Nawe Lenglet'owi.
0
@kamilop za to Luuk jest zajebiscie mocny.
7
@kamilop Jak jest za słaby? Przecież w presezonie był nim zachwycony i wybrał jego kosztem Collado. Ostatecznie ani jeden, ani drugi nie gra. Ile minut Demir dostał by móc się pokazać? No właśnie. Memphis Depay gra od początku regularnie, czy jego poziom jest taki jakiego oczekiwałeś? Wątpię, gra ponieważ jest Holendrem, tak samo Luuk czy Frenkie de Jong, nawet kontuzjowanego Franka wystawia.
0
@Rewolucja123 Mecz z Realem to nie mecz na danie szansy. Jeszcze raz zaznaczę, rownież chciałbym odejścia Koemana. Ale oddajmy mu jedno, postawił na większą ilość młodych graczy niż Valverde, Enrique i Setien razem.
0
@BarcaInfo Collado miał odejść przecież, kluby się nie dogadały. To wina Koemana? Demir dostawał małe szansę, i nie pokazał nic. Oczywiście jest młody itd, ale nie widzimy jego treningów
1
@kamilop Koeman stawia na młodych bo musi, a czym innego jest stawianie na młodych, a czym innego ich rozwijanie.. z Pedrim postępował jak idiota i teraz są efekty.
0
@kamilop ja mu nie ujmuję stawiania na nich. Uważam, że źle traktuje Demira po prostu.
1
@BarcaInfo Bo stwierdzam teraz wszem i wobec że Kuman to debil.
0
@Kondziubarca Dobry żart. Holender odstawił Pjanicia, Umtitiego, teraz Lengleta, żeby grać mógł Pedri, Moriba, Mungueza, Araujo.
0
@Rewolucja123 A ja uważam że Demir za mało zrobił i pokazał by go żałować
3
@Kondziubarca Bielsa kiedyś dobrze powiedział, że nie liczy się to, że będziesz się chwalił tym ilu młodych piłkarzy zadebiutowało w pierwszej drużynie, mówił, że to bardzo łatwe jest dać komuś zadebiutować, a już trudniej utrzymać takiego piłkarza regularnie w pierwszym składzie by mógł grać i się rozwijać. To się liczy przy młodych piłkarzach.
1
@kamilop no i? To dajesz mu kolejne szanse, regularnie rozmawiasz, tłumaczysz co zrobił źle, a nie w następnym meczu pomimo 2-0 wchodxi z lawki na 9minut i potem 5 meczy ławka gdzie w 3 meczach miał 1 zmianę jeszcze.